0
clear
  • Женска Еднобојна Секси Светки Висок Струк Средна Должина Завиткајте Во Стилот На Градите Есенски И Зимски Фустан Вечерен Фустан
  • -20%
  • -20%
Женска Еднобојна Секси Светки Висок Струк Средна Должина Завиткајте Во Стилот На Градите Есенски И Зимски Фустан Вечерен Фустан

Женска Еднобојна Секси Светки Висок Струк Средна Должина Завиткајте Во Стилот На Градите Есенски И Зимски Фустан Вечерен Фустан

DEN 415.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Женска Еднобојна Секси Светки Висок Струк Средна Должина Завиткајте Во Стилот На Градите Есенски И Зимски Фустан Вечер Dress Features : 1.It изработен е од висококвалитетни материјали, доволно издржлив за секојдневно носење. 2.Многу кул за носење многу ново за изгледот. 3.Удобно и пријатно, може да ја носи личноста дома или на работа. 4.Овој лесен, фустан е совршен за Оние Удобни денови! 5.Продолжете да се подобрувате за да ја направите вашата облека поудобна. Информации за производот : Сезона : Четири Сезони.Пол : Жени.Повод : Дома, Секојдневно.Материјал : Полиестер.Стил : Секојдневен,Моден.Должина На Ракавот : Долг Ракав.Одговара : Одговара на големината.Дебелина : Стандард.Како да се мие : Рачно Миење Ладно, Висат Или Линија Сува.Што добивате : 1 ПАРЧЕ Женски фустан Фустан Со Долг Ракав Надвор Од Рамото Средно Теле. Џемпер фустан за жени. Фустани за жени 2023 година. Празнични фустани за жени 2023 година. Новогодишни фустани за жени.

Главните својства

Избор на купувачот

Материјал : Полиестер Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сл�

П5 : Дали е иста боја како во Сликата? A5 : Ние се обидуваме да направиме најдобро да направиме боја е иста с

Останете кул и удобно во ова време и плетен фустан Носете со сандали за обичен ден надвор или пар со чизм

Благодарам .50" рамо : 38cm / 14 Ве молиме Не се Однесуваат На "Водич Големина".Големина : S Биста : 78cm / 30.13" голем�

Јака : Vdeckplease дозволи 13cm се разликува поради рачно мерење, благодарение (Целото мерење во см и ве молиме з

22" Половината : 76cm / 29 Прилика : Овој Фустан Е Избор За Вашето Секојдневно Носење, Активности На Отворено, �

Применливи Сцени : Секојдневен, Плажа, Дома Секојдневно, Носење, Забава, Клуб, Патување, Пешачење.01" Полов

Жените Секојдневен Летен Фустан V Вратот Почвата Боја Три Четвртина Ракав Крпеница Плажа Фустан Sundr...

76" РАМО : 50 CM / 19.50" ракав : 62см / 24.07"големина : xl сад : 10 Велика Британија : 14 еу : 40 биста : 128см / 50.80" Должина : 86cm

21"Size : XXLBust : 101cm / 39.24"Size : LBust : 87cm / 34 Опис сезона : Лето : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина Без Об

Шудагенг Фустани За Жени Краток Ракав Цветни Должина На Коленото АЛинија VВратот Злато XL Ве Молиме,Не Са

сатенска ткаенина, дише, малку еластична, не е лесна за преклопување, Погодна за сите сезони Без Грб Долг

Оваа Ткаенина За Фустан Со Средна Должина без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall

Womenенски стил на облекување : Обичен фустан, лабав фит фустан, фустан од маица, фустан за замав, фустан од

Пол : Жени Прилика : Дневно, Забава,Одмор, Отворено, Плажа и Одмор Тип На Шема : Отпечатоци Стил : Секојднев

Стил : Лежерен Пол : Женските Бои може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот

59" Должина : 136 CM / 53 фустан за лулашки за жени фустан со оглавник женски макси фустан плус големина зимски

Please wait...