0
clear
  • Елелуни Женски Краток Ракав Лабава Маица Фустан Празнични Секојдневни Џебови Фустани Темносина М
  • -20%
  • -20%
Елелуни Женски Краток Ракав Лабава Маица Фустан Празнични Секојдневни Џебови Фустани Темносина М

Елелуни Женски Краток Ракав Лабава Маица Фустан Празнични Секојдневни Џебови Фустани Темносина М

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Стилски дизајн, 100% сосема нов висок квалитет!. Големина НА ОЗНАКА XL : Големина НА САД : (10) - - - - - Биста : (42. Совршен Фустан За Лето, Можете Да Го Носите Сами Или Да Додадете Допир На Гламур Со Спарување Со Кратки Јакни,Долги Палта Итн. Големина на ознака 5 XL : Големина НА САД : (18) - - - - - Биста : (48.

Главните својства

Избор на купувачот

Lastesso Онлајн Модна Продавница е основана на 2012 За Лето, Пролет, Fall Зима, Ноќта на Вештерките,Божиќ 2023 Годи�

Овој фустан е погоден за пролет, лето и aut, така што нема да се чувствувате особено жешко во лето, пролетт�

Fit : Fit ture to Sizewomens фустани плус големина краток фустан со шема на џебови : Големина : S САД : 4 Велика Британи

Оваа Ткаенина За Фустан Со Средна Должина со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, прија

Женски Воен Долг Волнен Капут Женски Чаден Бодикон Надвор Од Рамото Издувам Фустан Од Сирена Со Кратки �

Fitoron со долг ракав фустан за жени случајна боја на букви што одговара на разгорен ракав со средна должин�

Оваа облека изработена од висококвалитетен материјал, издржлива и погодна за секојдневно носење, израб

Минималистичкиот стил со максимално влијание лажички фустан од резервоарот за лажици е модерно ажурир

Пол : Женски Повод : секојдневно, секојдневно Тип На Шема : Печатење Стил : слободно време Должина На Рака�

Ве молиме, не само што го упатувате упатството за големина обезбеден од, туку и треба да го упатувате наш

●Топли Совети € Поради преклопување И транспорт, домашно носење костум можеби се очигледни брчки...

Ако сакате да Земете Состанок или забава, можете да го најдете стилот на фустанот што ви се допаѓа : венч�

Декорација : Џебен Материјал : Полиестерсилуета : Лабаво Деколте : V Тип на дезен : Цврста Сезона : Пролет /

Ако сакате широка облека, нарачајте облека за една големина поголема П4 : дали има лош мирис или ве чеша?А

Женска Долна Облека Жартиера Појас Порибување Хулахопки Мрежести Отворање Хеланки Шупливи Панталони З

Сезона : Лето Пол : Жени Материјал : Полиестер Декорација : Никој Должина На Ракавот : Без Ракави Тип На Ше�

40" големина : xxl биста : 124см / 48,82" рамо : 44,5 см / 17,52" ракав : 23,5 см / 9,25" половината : 134см / 52,76" колк : 142см / 55,91" до

Дизајн : овој фустан е полн со дизајн, модерен дизајн може да ве натера да се истакнете во толпата, класич

Прилика : Daily Bust : (И)32,534,5 инчи, (М)34,536,5 инчи, (Л)36,538,5 инчи, (XL)4042 инчи, (2 XL)4345 инчи Повеќе информации за големи�

18" Должина : 155cm / 61.Добро дизајнирано,опуштено, летото ве прави попривлечни 4.27"големина : м сад : 6 велика б�

Сезона : Пролет, Зима Пол : Жени Стил : Дневен, Секојдневен, Фестивал Материјал : Полиестер Тип На Шема : Пе�

Одржувајќи го едноставно со фустанот за џемпери на слободното склопување Прекрасно мек и дизајниран да

93" Ракав : 59см / 23.Специфики на предметот : Сезона : Сите сезонски пол : Женски Материјал : Полиестердекорац

80" Должина : 76см / 29.73" должина : 78cm / 30.76" должина : 77см / 30 Во жешкото лето, кожата е мека и удобна Совет : овој

жените паѓаат фустани секојдневен миди женски летни фустани секојдневен со ракави.54"Големина : L Биста :

76"големина : xl Биста : 105см / 41 Тежина на пакетот : 300гр Повод : Посоодветен Е За Секојдневно Носење, Класна З

Ако не сте сигурни во големината, ве молиме испратете ни порака.+ БоиЦврст / Разнобоен+ СтилСтилско / Сек

Please wait...