0
clear
  • Коаизне Фустани За Жени Секојдневен Долг Женски Фустан Со Принт На Новогодишна Елка Мода Секојдневен Фустан Со Тенок Фит Појас Со Долги Ракави
  • -20%
  • -20%
Коаизне Фустани За Жени Секојдневен Долг Женски Фустан Со Принт На Новогодишна Елка Мода Секојдневен Фустан Со Тенок Фит Појас Со Долги Ракави

Коаизне Фустани За Жени Секојдневен Долг Женски Фустан Со Принт На Новогодишна Елка Мода Секојдневен Фустан Со Тенок Фит Појас

DEN 383.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Сезона : Пролет, Зима. Пол : Жени. Стил : Дневен, Секојдневен, Фестивал. Материјал : Полиестер. Тип На Шема : Печатени. Должина на ракавот : Долг Ракав. Деколте : О-вратот. Должина На Фустан : Редовна. Декорација : Никој. Силуета : Директно. Што добивате : 1 Х Фустани За Жени Со Џебови Женски Фустан со долги Ракави тркалезна табела за Вратот : . Големина : S Биста : 83cm/32.68" Половината : 67cm/26.38" Рамо : 37cm/14.57" Ракав : 59cm/23.23" Должина : 85cm/33.46"Големина : М Биста : 88cm/34.65" Половината : 72cm/28.35" Рамо : 38cm/14.96" Ракав : 60cm/23,62" должина : 86см/33,86"големина : л биста : 93см/36,61" половината : 77см/30,31" рамо : 39см/15,35" ракав : 61см/24,02" должина : 87см/34,25"големина : xl биста : 98см/38,58" половината : 82см/32,28" рамо : 40см/15.75" ракав : 62см/24.41" должина : 88см/34.65"големина : ххл биста : 103см/40.55" половината : 87см/34.25" Рамо : 41см/16.14" Ракав : 63см/24.80" Должина : 89см/35.04" а-линија фустан дизајн, а-фустанот со долги Ракави е елегантен и класичен, лесен за спарување со какви било божиќни додатоци. Печатење Снегулки И Снешко, Полн Со Традиционален Божиќ. Чипката На Половината Прави Да Изгледате Витко. Задолжителен Празник : Без Разлика Дали Станува Збор За Семејна Фотографија, Божиќна Ноќ Или Цела Зима, Овие Семејни Дуксери Со Пуловер Се Задолжителни За Празнична Прослава На Семејниот Празник, Носете Го Нашиот Божиќен Дуксер Со Пуловер Со Семејството, Направете Божиќни Утрински Семејни Фотографии, Печете Божиќни Колачи, Подарете Подароци На Пријателите И Семејството, Украсете Новогодишни Елки. Ова Е Празничен Подарок за Вашето Семејство Или Пријатели и Колеги, Сигурен Сум дека ќе Им се допадне. Материјал На Божиќни Фустани Изработени Од Полиестер, Ткаенината Е Мека И Еластична, Дише, Пријателска Кожа.

Главните својства

Избор на купувачот

Оваа Ткаенина За Фустан Со Средна Должина со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, прија

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

16" Должина : 78см / 30 Женски Обичен Плажа Здолниште Суспендиран Тип Обичен Модел Печатени Анти Памук Фуста

Ве молиме погледнете ја нашата табела со големини, можете да ја најдете во нашите слики или описи долги �

Женски Секојдневен Фустан Со Цврста Боја Секси Пуловер Со Висок Струк Тенок Фустан Во АЛинија опис инфо

ве молиме бидете сигурни дека не ви пречи пред да нарачате Големина : С Биста : 8096см / 31,5037,80" Половината : 66

Миење на рацете и машината што се мијат, суво чисто пол : жени Јака : вратот на екипажот...

09" Половината : 100см / 39 Можете Да Спарите Со Очила За Сонце, Сламени Капи, Нараквици И Високи Потпетици За

21"Size : XXLBust : 101cm / 39.24"Size : LBust : 87cm / 34 Опис сезона : Лето : Женаматеријал : Полиестердекорација : Должина Без Об

Пол : Жени Повод : Секојдневно, Секојдневно Материјал : Полиестер Функција : Печати Прилика : Одлично За с�

Ги прифаќаме чувствата и мислите на сите луѓе Фустани надвор Од Рамото За Жени Бохо Макси Фустан Течен Ч

Ако сакате широка облека, нарачајте облека за една големина поголема П4 : дали има лош мирис или ве чеша?А

Женски Летен Боемски Квадратен Врат Цветен Принт Возбуда Гроздобер Лелеав Одмор На Плажа Долг Миди Бох�

Можете да го направите тоа за себе или да ја дадете оваа женска облека како подарок на вашата девојка / п�

Оваа Ткаенина За Фустан Со Средна Должина со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, прија

Женска Долна Облека Жартиера Појас Порибување Хулахопки Мрежести Отворање Хеланки Шупливи Панталони З

Фустан На плажа За Жени Летен Лежерен Фустан За Лулашки Без Ракави Дами Широк Празник Течен Миди Фустан

Womenенски стил на облекување : Обичен фустан, лабав фит фустан, фустан од маица, фустан за замав, фустан од

женски секојдневни фустани / летни фустани за жени / гроздобер фустан / фустан надвор од рамо / лелеав фус

Применливи Сцени : Секојдневен, Плажа, Дома Секојдневно, Носење, Забава, Клуб, Патување, Пешачење.01" Полов

●Топли Совети € Поради преклопување И транспорт, домашно носење костум можеби се очигледни брчки...

18" Должина : 155cm / 61.Добро дизајнирано,опуштено, летото ве прави попривлечни 4.27"големина : м сад : 6 велика б�

Стил : Лежерен Пол : Женските Бои може да бидат малку различни во зависност од поставките на компјутерот

Please wait...