0
clear
  • Женски Плажа Фустани V-Вратот Фустан Лето Партија Повик А - Линија Миди Формален Фустан Долга Елегантна Партија Фустан Долги Макси Фустани За Жени Жени Бизнис Секој
  • -20%
  • -20%
Женски Плажа Фустани V-Вратот Фустан Лето Партија Повик А - Линија Миди Формален Фустан Долга Елегантна Партија Фустан Долги Макси Фустани За Жени Жени Бизнис Секој

Женски Плажа Фустани V-Вратот Фустан Лето Партија Повик А - Линија Миди Формален Фустан Долга Елегантна Партија Фустан Долги

DEN 447.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

18"Големина : M Биста : 92cm/36.22" Половината : 72cm/28.77" Должина : 130cm/51.94" половината : 84см/33. Стил На Дизајн : Ве Молиме Имајте Предвид Дека Постојат Мали Разлики Во Бојата И Големината Поради Некои Неодоливи Фактори Удобен Материјал, Погоден За Различни Прилики, Стилски И Мода Ве Прават Попривлечни Жени Плажа Секси Фустан V-Вратот Фустан Лето Партија Повик А-Линија Миди Формален Фустан Долг Елегантен Партија Фустан. Изработен е од меки Материјали,доволно издржлив за Секојдневно Носење. Големина : Големината На Производот Е Различна, Можете Да Изберете Соодветна Големина На Табелата Со Големини И Нашата Големина Е Азиска Големина.

Главните својства

Избор на купувачот

Оваа Ткаенина За Фустан Со Средна Должина со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, прија

Пол : Жени Прилика : Дневно, Забава,Одмор, Отворено, Плажа и Одмор Тип На Шема : Отпечатоци Стил : Секојднев

Лето и облекувањето е лесно Вашата нова една и направена е тука Облеката со ребрести џемпери со ребрест�

лелеав фустан долг фустан гроздобер матурски фустан формален миди фустан плус големина лизгање за под �

Миење на рацете и машината што може да се мијат, суво чисто . Пол : жени Модели : Графикон за печатење : Г

Материјал : Полиестер Боја : како што покажува сликата, (поради разликата помеѓу различните монитори, сл�

Женски Летен Мини Сарафан Секојдневни Фустани Со Ремени За Шпагети Цветни Возбудливи Фустани Без Ракав

Сезона : Пролет, Зима Пол : Жени Стил : Дневен, Секојдневен, Фестивал Материјал : Полиестер Тип На Шема : Пе�

76"големина : xl Биста : 105см / 41 Тежина на пакетот : 300гр Повод : Посоодветен Е За Секојдневно Носење, Класна З

35" половината : 110см / 43.Што добивате : 1xwomenени Должина На Облекување : Редовна нега На Облека : миење раце /

Потсетник : Пребарајте го името на нашиот бренд "Фелворс" во полето за пребарување, можете да најдете дру

83"големина : xl Сад : 10 еу : 40 биста : 105cm / 41.43" Ракав : 25.43"Големина : Л САД : 8 ЕУ : 38 БИСТА : 100см / 39 Женски Секојдн

Жените Секојдневен Летен Фустан V Вратот Почвата Боја Три Четвртина Ракав Крпеница Плажа Фустан Sundr...

18" Должина : 155cm / 61.Добро дизајнирано,опуштено, летото ве прави попривлечни 4.27"големина : м сад : 6 велика б�

Женски Секојдневен Фустан Со Цврста Боја Секси Пуловер Со Висок Струк Тенок Фустан Во АЛинија опис инфо

Фустан На плажа За Жени Летен Лежерен Фустан За Лулашки Без Ракави Дами Широк Празник Течен Миди Фустан

Lutmanенски летен моден случај на обичен цврст фустан од рамо Материјал : Полиестерско влакно Боја : Како ш�

Совршен е за лето, пролет и fall Женски Летен Фустан Цветен Принт Фустан Со Резервоар Без Ракави Со Тркале�

Шудагенг Фустани За Жени Краток Ракав Цветни Должина На Коленото АЛинија VВратот Злато XL Ве Молиме,Не Са

Пол : Женска Прилика : Дневен, Секојдневен Тип На Шема : стил на печатење : лежерна должина на Ракавот : Кра

Please wait...