0
clear
  • Уникатни поволни цени за женски сјајни метални шпагети каиш мини фустан
  • -20%
  • -20%
Уникатни поволни цени за женски сјајни метални шпагети каиш мини фустан

Уникатни поволни цени за женски сјајни метални шпагети каиш мини фустан

DEN 671.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Шпагети ленти, кои се среќаваат со прилагодливи ленти, на врвот на овој фустан за почеток на забава направен од преклопување на зачудувачка, сјајна плетена ткаенина. Овој мини фустан е секогаш зашеметување на забавата. Без ракав каросерија, со целосна удобна постава. Големина на телото на моделот : Висина : 5'7 ", Градите : 31 4/8 ", половината : 22 3/8 ", тежина : 112 фунти, моделот носи Xs.meeruerment (во инчи) Меѓународна големина- градите на градите Girthxs на половината 30 3/8 - 29 1/8s - - 32 1/4 31 1/8m - 34 1/4 33 1/8 L 37 3/8 36 1/4xl 40 1/2 39 3/8 повеќе стилови, повеќе избори, кликнете овде. Единствени поволни цени женски искрин металик шпагети каиш мини фустан 95% полиестер 5% спандекс. Увезен Измијте ладно со како боја.

Главните својства

Избор на купувачот

Оваа ткаенина За Мини Фустан Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и

94 " Должина : 88см / 34 : ХГолеми САД : 10 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 14 ЕУ : 40 Биста : 108см / 42 УслугаАко не сте задоволни со

Тера удира над коленото Затворање : стил на пуловер Ракави : без ракави Ockебови : Ништо Карактеристики : к�

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

невеста секси фустан со долги ракави везен фустан фустан од слонова коска венчаница џемпер фустан за же

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

Може Да Го Носи Сам Во Пролет И Лето, И Палто И Јакна Ќе Биде Идеален Натпревар Во Fall И Зима.16" должина : 89с�

Овој симпатичен фустан со еден и направен од време и Тру лесно ја ажурира вашата гардероба само на време

Женска Мода Боемски В Вратот Лабава Ракав Ракав Ракав Печатење Мини Фустан, Изработен од висококвалите

Големина : S Биста : 90cm / 35.43" Половината : 84cm / 33.07" Должина : 96cm / 37.80"Големина : M Биста : 94cm / 37.01" Половината : 89cm

Тече, нивото на здолниште го става вашиот летен стил во движење без селски фустан од границите Fluttery, Flirty

Бел фустан црни фустани за жени свадба гости фустани за жени летен фустан за жени венчаница плус големи�

ДвоРрифик! Ова без граници Juniors Twofer Mini Coop Neck Fuest ќе го задржи вашиот стил кул и удобен со комбинирање на сл

Женски VВратот Лабава Batwing Ракав Еластична Половината Печатени Фустан Мини Dress Features : 1.It изработен е од в�

Детали за облоги од тантела, v врат, средна должина, украсен струк за врвки, летен женски фустан од алиниј

Женски Туника Фустан Без Ракави V Вратот Повик Лабава Тече Замав Долги Фустани карактеристики : ЗАБЕЛЕШ�

Симпатична, случајна и подготвена да го преземе денот Фустанот на квадратниот врат на времето и Тру е то

Женски Тенкови Врвови Фустан Вратоврска Боја Печатени Круг Вратот Без Ракави Шупливи Боди Фустан За За�

Женски VВратот Цврст Неправилен Краток Ракав Лежерен Секојдневен Долг Фустан Ве молиме проверете Ја Та

Опис : Пол : Жени Жена, Дами Дама, Женски Стил : Жени Бикини Прикривање, Костими За Капење Облека За Плажа П

Симпатична, случајна и подготвена да го преземе денот Фустанот на квадратниот врат на времето и Тру е то

Ажурирајте го вашиот плакар со модни дизајни ОД БАРДО и откријте ги сите стилски парчиња што имаат да ги

Utоимкио Женски Фустани Под 10 Долари Женски Летен Фустан Со Бохо Принт Халтернек Фустан На Плажа Без Рак�

Оваа ткаенина за Мини Фустан без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и проле

Please wait...