0
clear
  • Многу Женски Шупливи Чипка До Лето Ремени Ракав Возбуда Мини Фустан
  • -20%
  • -20%
Многу Женски Шупливи Чипка До Лето Ремени Ракав Возбуда Мини Фустан

Многу Женски Шупливи Чипка До Лето Ремени Ракав Возбуда Мини Фустан

DEN 319.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис : . * Материјал : 100% Полиестер, Мек и Удобен, Прави да се чувствувате добро. * Дизајн : Цветен Принт, Врвка, Шупливи, овие елегантни Фустани се жешкиот тренд . . * Натпревар : Спарете со станови или потпетици за да создадете шик изглед. * Повод : Секојдневен моден мини фустан совршен за секојдневен, дневен, датум, патување, одмор, свадба, забава, коктел, плажа, одмор и така натаму. Спецификации : . Боја : Црвена, Розова, Сина, Жолта, Кајсија. Сезона : Пролет, Лето, Aut. Стил : Фит, Секојдневен. Одговара : Редовно. За Оваа Ставка (имаме за Цел да ви покажеме точни информации за производот) : . 1. Погледнете ја референцата за големина за да ја пронајдете точната големина. 2. Може да има малку разлика во бојата причина за снимање на светлината. 3. Ве молиме дозволете разлика од 1-3см поради рачно мерење(забелешка 1см=0,39 инчи). Ви благодариме за разбирањето!. Пакетот вклучува : . 1 х Жените Се Облекуваат Мини Фустан. Тај-Фронт. Шпагети Ремени. Лизга Фустан. Должина На Коленото.

Главните својства

Избор на купувачот

Добредојдовте во нашата продавница, ние се фокусираме на обезбедување на најдобри чевли и се надеваме д

Многу кул за носење.07 " Големина : М Големина Разновиден и одличен за цела година around.65 " Големина : XL Голем

Тече, нивото на здолниште го става вашиот летен стил во движење без селски фустан од границите...

Овој симпатичен, висококвалитетен, женски халтер мини фустан од BCBG Париз е совршено одговара за вашиот �

Шудагенг Летни Фустани За Жени Без Ракави Мини Краток Длабок VВрат Мини Цветни Сини 2 XL Ве Молиме,Не Само

Ова е супер дише лесен фустан : Летодерендер : Femaleенски, Девојче : Обичен, секојдневен материјал : Полиест

Оваа ткаенина За Мини Фустан Со Кратки Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и

Оваа предсопственост ставка е нежно се користи и во добра состојба Нежно Се Користи...

Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Треба Да Го Повикате И Нашиот, Што По

Подарок : нашиот фустан е основниот фустан за жените wardrobe Повод : Одличен фустан за жени секојдневен / пл�

Женска Мода Боемски В Вратот Лабава Ракав Ракав Ракав Печатење Мини Фустан, Изработен од висококвалите

Носењето на едно и сторено парче како овој фустан од американското асоцијација Поло е веќе доволно едно

Повеќе стилски производи, ве молиме кликнете на нашата продавница : ТАГОЛД Женски Пролет И Лето Круг Вра

Бел фустан црни фустани за жени свадба гости фустани за жени летен фустан за жени венчаница плус големи�

*Ве молиме, Не Само Упатете Го Водичот За Големина Обезбеден Од, Туку Исто Така Треба Да Го Повикате Наши�

Оваа ткаенина за Мини Фустан без Ракави е супер мека, еластична и лесна за мека, пријатна fall, зима и проле

ДвоРрифик! Ова без граници Juniors Twofer Mini Coop Neck Fuest ќе го задржи вашиот стил кул и удобен со комбинирање на сл

Големина : S,M, L, XL, XXL (Следете ја табелата со големини за да изберете ве молиме) Карактеристики : Швајцарск

Cofest Clearance COFEST Женски Лабав Метален Ланец Резервоар Мини Фустан Дозвола За Независност Ден Без Ракави Тр�

61" колк : 101111см / 39.70" големина : xxl сад : 12 биста : 103113см / 40,5544,49" должина : 85см / 33,46" половината : 9398см / 36,6138,58" к�

25"L81238100cm~106cm / 39.83"XXXXL162046116cm~122cm / 45.86"M6103696cm~102cm / 37.22" стил : Обичен и едноставен дизајн, мек и удобен за носење.�

Големина : С САД : 4 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 8 ЕУ : 34 Биста : 82см / 32.28" Половината : 64см / 25.20" Колк : 70см / 27.56" Должина :

Изработен е од висококвалитетен материјал, доволно издржлив за секојдневно носење.Продавницата јубату

Проверете го ова трендовски парчезадолжително за вашата гардероба Овој фустан од велур од без граници �

Please wait...