0
clear
  • Црна & Декер Ват Моќ Инвертер
  • -20%
  • -20%
Црна & Декер Ват Моќ Инвертер

Црна & Декер Ват Моќ Инвертер

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Инверторот За Напојување Црна И Декер Е идеален за употреба за време на електричен прекин, бидејќи ќе ја претвори еднонасочната струја на вашиот автомобил во моќност од 120 волти наизменична СТРУЈА. Овој Инвертер за Напојување од 800 Вати е погоден за употреба со mp3 уреди, мобилни телефони, лаптопи и дигитални фотоапарати. Конверторот За Моќност Црна И Декер има максимум 800 вати континуирана моќност и пренапонски капацитет од 1.600 вати. Овој пренапонски капацитет ќе спречи уништување на вашата електроника кога има наплив на електрична енергија. Континуираната моќност ќе ви овозможи да го користите вашиот лаптоп за да работите на важни проекти, да пуштате музика, да го користите вашиот мобилен телефон и да фотографирате. Овој Инвертер за Напојување од 800 Вати вклучува механизам за исклучување на батеријата за да спречи да ја испразни батеријата на вашиот автомобил. Инверторот За Напојување Црна И Декер го прави погодно користењето на вашата електроника, без разлика дали доживувате прекин или имате потреба од добар извор на енергија при кампување или патување. Црна & Декер 800 Вати Моќ Инвертер : Максимална континуирана моќ е 800 W. Овластувања до 6,67 ампери. Ја претвора моќноста НА ЕДНОНАСОЧНАТА струја на возилото во моќност ОД 120 V НАИЗМЕНИЧНА СТРУЈА. Ниско исклучување на батеријата за да се спречи целосно испуштање на батеријата. Излезниот напон е 120 V.

Главните својства

Избор на купувачот

Моќност на True Rated® : 2.000 W Врвна Пренапонска Моќност : 4.000 W AC Напон Излез : 110 V Форма На Синусен Бран : Измене�

Слобода X Инвертер, MFG# 8172080, 2000 вати120vac вистински sinewave излез, 2x пренапони излез, 12vdc влез, 80 засилувач полн�

Шумахер ПИФ 2000 ДЦ да Ја Претвори моќноста на возилото во моќ на домаќинството со ШУМАХЕР ПИФ2000...

Слобода SW 2012 100 Засилувач инвертер / полнач, MFG# 8152012, 2000 Вати, 120 VAC / 60 Hz, вистински синусен бран излез, 12vdc100 �

Конвертира моќност на возилото од 12 Волти во моќност на домаќинството од 110 Волти,Напојувања и полнења м

Please wait...