0
clear
  • Сопствени Основни Работи Колекција, Безжична Светлина Филтрирање Мобилен Сенка, Тофи, 5 8 Ширина 48 Должина
  • -20%
  • -20%
Сопствени Основни Работи Колекција, Безжична Светлина Филтрирање Мобилен Сенка, Тофи, 5 8 Ширина 48 Должина

Сопствени Основни Работи Колекција, Безжична Светлина Филтрирање Мобилен Сенка, Тофи, 5 8 Ширина 48 Должина

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

ЛЕВОЛОР Безжичните Мобилни Нијанси се направени по нарачка за совршено да одговараат на вашиот прозорец. Спарување убава форма и функција со енергетски ефикасен дизајн, мобилните нијанси обезбедуваат удобност во текот на целата година за вашиот дом. Клетките во форма на саќе го заробуваат воздухот во џебовите за да спречат екстремните надворешни температури да влезат и контролираните температури да избегаат низ прозорците, одржувајќи го вашиот дом потопол во зима и поладен во лето. Безжичниот дизајн обезбедува чист изглед со јасна рачка што се вклопува со ткаенината, овозможувајќи ви лесно да ја подигнете и спуштите сенката без да ја допирате ткаенината за да ја одржувате чиста и уредна. Безжичниот дизајн, исто така, обезбедува подобрена безбедност за домовите со мали деца или домашни миленици, што ГИ прави БЕЗЖИЧНИТЕ Мобилни Нијанси НА ЛЕВОЛОР сертифициран Најдобар за детски производ. Ткаенините За Филтрирање на светлина ја омекнуваат влезната светлина додека ја одржуваат приватноста. Колекцијата Најважни карактеристики суптилни текстури и неутрална палета што го надополнува секој декор. Леволор Обичај Најважен Колекција Безжичен Филтрирање На Светлина Мобилна Сенка : прилагодено направено за совршено вклопување. Енергетски ефикасен дизајн на саќе. Филтрирање На Светлината. Безжична работа, сертифициран Најдобро За Деца. Внатре И Надвор од планината. Вклучен хардвер. Лесни за инсталирање инструкции. Лесно за чистење.

Главните својства

Избор на купувачот

Мобилните нијанси на леволор се направени по обичај за совршено да одговараат на вашиот прозорец...

Регал недвижен имот безжични мобилни нијанси се модерни нијанси на прозорци кои ја зголемуваат удобнос

Оваа безжична клеточна сенка нуди приватност и изолација додека се филтрира во природна светлина...

Оваа безжична клеточна сенка нуди приватност и изолација додека се филтрира во природна светлина...

Регал недвижен имот безжичен затемнување од горедолу мобилни нијанси се современи нијанси на прозорци

Клеточната сенка на Craulular Shade на Richfield Studios ја блокира светлината и обезбедува максимална приватност во в

Мобилните нијанси на леволор се направени по обичај за совршено да одговараат на вашиот прозорец Спару�

Регал недвижен имот безжично филтрирање на светлина од горедолу мобилни нијанси се модерни нијанси на �

Изборот на еколошки нијанси на прозорецот не значи дека мора да жртвувате стил или безбедност...

Мобилните нијанси на леволор се направени по обичај за совршено да одговараат на вашиот прозорец...

Мобилните нијанси на безжични леволор се направени по обичај за совршено да го вклопат вашиот прозорец

Студијата на Ричфилд Студио, филтрирајќи ја безжичната клеточна сенка, филтрира светлина во просторија

Мобилните нијанси на леволор се направени по обичај за совршено да одговараат на вашиот прозорец Спару�

Изборот на еколошки нијанси на прозорецот не значи дека мора да жртвувате стил или безбедност...

Регал недвижен имот безжично филтрирање на светлина од горедолу мобилни нијанси се модерни нијанси на �

Мобилните нијанси на безжични леволор се направени по обичај за совршено да го вклопат вашиот прозорец.

Регал недвижнини за филтрирање на безжични светлосни нијанси се модерни нијанси на прозорци кои ја зго�

Оваа мобилна сенка безжични затемнувања ќе облече кој било прозорец и ќе му даде на вашиот дом, канцелар

Please wait...