0
clear
  • Софа За спиење зенон Во Тен Ткаенина
  • -20%
  • -20%
Софа За спиење зенон Во Тен Ткаенина

Софа За спиење зенон Во Тен Ткаенина

DEN 1.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Каучот зенас со душек има дрвена рамка и метален механизам што го прави цврст и издржлив. Тоа ви ја дава многу потребната удобност и одмор. Душекот за мемориска пена ќе ви служи сигурен одмор. Донесете чист стил и неутрална привлечност кон секој ансамбл со оваа без напор стилска троседот за спиење, совршено парче за недооцененаesетика. Реверзибилен Тросед За Спиење. Целосна Пена Седење. Меморија Пена Душек Вклучени.

Главните својства

Избор на купувачот

Дневна во стил Со Активирање Разновиден додаток на семејна соба, стан, канцеларија или мал простор За жи

Нежно наведнатите кривини и големите двојни перници создаваат омилено место за опуштање...

Нашиот стол За лежење Со Микроплуш е совршен додаток во секоја просторија Овој стол за удобност ви ја да

Саунтер Тафтувана Ткаенина Ткаенина 3Парче ТроседотЕЕИ5206 Се Шири среде удобност и стил на Саунтер Тафт�

Please wait...