0
clear
  • Дизни Ја Замрзна Магичната Приказна На Елса Кејп Кукла
  • -20%
  • -20%
Дизни Ја Замрзна Магичната Приказна На Елса Кејп Кукла

Дизни Ја Замрзна Магичната Приказна На Елса Кејп Кукла

DEN 399.52

Износ
Во форма достапна за нарачката

Четката за сино волшебно стапче доаѓа и со вашето купување. Секое дете би сакало шанса да ја наслика наметката на куклата и да го открие изненадувањето.Магичната Приказна на дизни Ја Замрзна Елса Кејп Кукла Елса сака да ги има своите пријатели покрај Неа и Со Магичната Приказна На Дизни За Замрзната Елса, вашето мало девојче може магично да четка двајца од омилените пријатели На Елса токму на нејзината наметка! Сѐ што треба да направи е да го наполни вклученото стапче со вода, да го измие на наметката и да види како олаф и Ана магично се појавуваат! Откако ќе се исуши, четкајте ги и откријте ги нејзините пријатели повторно и повторно! Авторски права Дизни Хасбро и сите поврзани услови се трговски марки на хасбро. Вашето дете може лесно и безбедно да ја донесе куклата принцеза елса со себе во сите нивни магични авантури. ИДЕАЛЕН ПОДАРОК - оваа кукла дизни елса прави сладок роденден, празник и поприсутен. Потоа убаво четкајте ја внатрешноста на наметката и видете ги пријателите на елса кукли Ана и Олаф магично се појавуваат на вашата замрзната кукла. Косата доаѓа плетенка. ВКЛУЧЕНИ ДОДАТОЦИ-замрзнатите кукли Наметка и потпетици На Дизни доаѓаат со вашето купување за да може изгледот На Елса да биде целосен. Детали за производот : Се Препорачува за возраст 3 И до Вклучува (1) Елса Кукла И (1) Вода Стапче Вода Стапче открива пријатели на отстранлив мода Доаѓа со отстранлив чевли и реверзибилни кејп Кукла Има дизни Замрзнати филм инспириран карактеристики Официјална Лиценцирана СТОКА ФИЛМ ИНСПИРИРАН КУКЛА-убава, дизни принцеза кукли, Оваа Замрзната Елса кукла изгледа исто Како Елса Од филмот! Таа е облечена во нејзината наметка за замок од мраз, чевли од мраз и наметка што може да се отстрани со дезен. ПРИЈАТЕЛ ЗА ПАТУВАЊЕ-оваа замрзната Кукла Елса е висока 12 инчи, што ја прави одлична големина за играчка за патување.

Главните својства

Избор на купувачот

Извртување Погоден за носење Модерен! ! Воведување На Извртен Пец : светкавите скапоцени камења што се т�

Ставете насмевка на лицето на вашиот млад обожавател со оваа најтешка колекција на миленичиња за милен�

Сите фигури На Шлајх се рачно насликани со детално моделирање и им овозможуваат на децата да учат додек�

Работејќи со експерти од целиот свет, рачно насликаните реплики На Колекта се точни и одобрени од палео�

Тоа е крик На Гробиштата Градина Партија Од Мега Блокс Чудовиште Високо, и сите умираат да влезат! Изгра�

Облечете ја омилената песна и подгответе се да танцувате со Hello Kitty во пакетот Go Овој сет одговара на цел�

Обучен да стане edеди, Ахсока е херој кој ја следи нејзината судбина да биде лидер! Замислете ги епските а

Проверете ги овие живописно слатки Шарми на Харајуку тематски за секој член НА HJ5 : G, Loveубов, Ангел, Музик

Работејќи со експерти од целиот свет, рачно насликани реплики на колекциите се точни и одобрени од пале�

Дц супер Херој девојки акција кукли се подготвени да се тркалаат во акцијана ролери дерби! Сега можете д

Донесете ја дома стилската акција со акционите фигури На Wwe superstars Сликата содржи артикулација, детали с�

Please wait...