0
clear
  • Нерѓосувачки Челик Гребени Работ Четкани И Полиран Бенд
  • -20%
  • -20%
Нерѓосувачки Челик Гребени Работ Четкани И Полиран Бенд

Нерѓосувачки Челик Гребени Работ Четкани И Полиран Бенд

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Покажете ја вашата вечна посветеност со оваа прекрасна лента од нерѓосувачки челик. Со треперлива четкана завршница за дополнителен сјај што ќе ги привлече погледите, оваа лента со рабови со ширина од 7 мм доаѓа во големина на прст 11,5.Метална Тежина : 6,20 Грама Накит Тип : Моден Стил : Рамна Свадбена Лента Накит Финиш : Четкан Пол : Унисекс Метал : Нерѓосувачки Челик Метална Боја : Ширина на Бела Лента : 7ммринг Големина : 11,5< 2мм дебелина на Работ Удобност Вашиот предмет пристигнува во бесплатна зелена кутија за подароци со бел лак, совршена за чување или давање подароци.Земја На Потекло : Кина Н/А.

Главните својства

Избор на купувачот

Крајбрежниот накит розови кристални камења злато позлатена рингенза од не'рѓосувачки челик секој ден и

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природат

Покажете ја вашата вера на вкусен начин со оваа уникатна вкрстена лента изработена од нерѓосувачки чел�

Совршен прстен за секоја пригода; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате со природ�

Воините На Кралот Камехамеха Велики создадоа кануа и оружје од дрво обилно на Големиот Остров хаваи Со �

Црн Јонски Обложен Високо полски Ласерски Врежан Масонски Симбол Компас И Квадратен Закосен РабИзрабо�

Изразувајте ја целата loveубов што ја имате во срцето кога ќе ја претставите со овој бенд на годишнината...

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природат

Украсете го прстот со оваа неверојатна лента, изработена од нерѓосувачки челик Сјае со четкана завршни�

Совршен прстен за секоја пригода; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате со природ�

Машка црна кожа и не'рѓосувачки челик бенд изработен од накит од блек џек Едноставен, возвишен и охтолку

Покажете го вашето уникатно модно чувство за стил додека правите влијателна посветеност Направен од ти

*Овој прекрасен И фенси ПРСТЕН ОД ЈАМЕЅЕЈМСЈЕНИ е изработен внимателно за да обезбеди најдобар можен кв

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природат

Добредојдовте Во Вашранп ДОО, ви посакувам убав шопинг Материјал : Легигендар : Женски Стил : Елегантенк�

Совршен за прикажување на вашата елеганција, овој брилијантен накит гарантирано ќе го привлече внимани

Задебелен и исклучителен, овој прстен од нерѓосувачки челик ќе направи идеален начин за надградба на ва

ВО ТИОНЕР, ние користиме нерѓосувачки челик од хируршки степен за нашиот масивен избор на метален накит

Совршен за прикажување на вашата елеганција, овој брилијантен накит гарантирано ќе го привлече внимани

Покажете го вашиот софистициран стил со овој смел, но сепак машки прстен Поставете со плоштад создаден �

Крајбрежен накит со два тона не'рѓосувачки челик кубни цирконија рингет современ привлечност со овој д�

Задебелена, примамлива и машка, овој машки не'рѓосувачки челик и сина IP зачукана завршна група е тука за

Дизајниран од издржлив нерѓосувачки челик овој полукружен венчален прстен ќе се негува засекогаш...

Елеганција во најдобар случај, овој рамен свадбен бенд е одличен за да ја покажете вашата посветеност с�

Направете влијателна модна изјава додека ја носите оваа фантастична свадбена лента од кобалт Оваа лент

Донесете едноставна софистицираност на вашиот изглед со оваа свадбена лента прецизно изработена од ти�

Совршен прстен за секоја пригода; Вашата камуфлажа со недвижнини ви овозможува да се мешате со природат

Совршен прстен за какво било принудување; Вашиот мовлив даб маскирен инлеј ви овозможува да се мешате с�

Карактеристики додава чувство на шарм на вашата омилена колекцијаовој елегантен и едноставен додаток �

Заврши : Полиран Камен Тип_1 : Кубна Цирконија (ЦЗ)Камен Боја_1 : Чист Камен Количина_1 : 1бенд Ширина : 7,5 мм м�

Please wait...