0
clear
  • Аквагард Момчиња Маица Екипажот Вратот Краток Ракав Памучна Маичка, Големина: 4 - - Средно-Сребрена
  • -20%
  • -20%
Аквагард Момчиња Маица Екипажот Вратот Краток Ракав Памучна Маичка, Големина: 4 - - Средно-Сребрена

Аквагард Момчиња Маица Екипажот Вратот Краток Ракав Памучна Маичка, Големина: 4 - - Средно-Сребрена

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Уживајте во релаксирачкиот ден облекувајќи Ги Маиците Со кратки ракави на овие Момчиња Со 3 Пакувања од Аквагард. Изработени од 100% чешлан памук со прстен, маиците на големите момчиња се многу издржливи. Памукот е често растеглив и мек, со својата удобност што го прави одличен избор за чувствителна кожа. Маиците на момчињата аквагард имаат дизајн со кратки ракави што им овозможува на вашите деца да ги носат како долни кошули сите сезони и како секојдневни маици низ куќата. Бојата На Студ е чиста и живописна, спречувајќи ги да исчезнат или да се натрупаат после миење. Има врвна зашиена ребреста јака која цврсто се вклопува околу вратот. Ребрестите плетени ткаенини на маиците на овие деца се растегливи, што им овозможува да се истегнат без да ја нарушат нивната форма. Вашите деца можат лесно и брзо да ги облечат со лесно влечење бидејќи имаат функција за затворање на влечење. Постојат три маици за вратот на екипажот во пакет со цврст принт. Тие се погодни за секојдневни спортови, училиште, дом и други активности во затворени простории и на отворено. Можете да ја измиете маичката со кратки ракави на големото момче со машина за перење и да ги исушите во низок амбиент за да заштедите време и енергија. Класичната удобност ја исполнува бојата со овие меки маици за вратот на екипажот за деца. Достапни во широк спектар на бои за да ја комплиментираат секоја гардероба, овие кошули обезбедуваат совршено вклопување и меко чувство од суштинско значење за секојдневно носење. 100% Чешлан Памук. Пакување од 3; 100% чешлан прстен-откачи памук парична казна Џерси Момчиња Маица Маица. Повлечете го затворањето; Краток Ракав. Машинско Перење. Големини : 4-14 Години.

Главните својства

Избор на купувачот

100% Comfort Soft®cotton;Ashis99%cotton,1%polyester Safety Greenand Safety Orangeare60%cotton,40%polyester Light Steelis90%cotton,10%polyestercoverseamedneckwithlayflatcollarshouldertoshoul

Вашето малечко ќе сака да го носи својот омилен лик секојдневно со оваа кул графичка маичка Совршен за с

Оваа Гејмерска Маица содржи забавен шарен принт од омилениот на вашето момчеMinecraft Изработена во удобна

Кои мистерии лежат надвор од зајачката дупка САМО ПРОИЗВОДИТЕ ШТО ГИ ПРОДАВА ДИЗАЈНОТЧОВЕЧКИ СЛУЖБЕНИ�

Повод : Секоја пригода Пол : Момчиња Тип на шема : кариран Тип на ракав : Краток Ракав Ако имате било какви

Смешен музички цитат за виолистот има потресен стил јадете виола за спиење повторете дизајн Инктастичн

100% претходно испукан памук; Сивата Пепел е 99 / 1; Античка (Црвена Цреша, Ирска Зелена, Кралска) и Спортска С

Покажете му на вашето внуче колку ги сакате давајќи Им Ја Мојата Нона Ме Сака Со Мрзеливост И Срца Млади�

02" Должина : 37cm / 14.38" Должина : 41cm / 16 Ве молиме Дозволете Мала Разлика од 13 см Поради Рачно Мерење и Мала Ва�

Оваа слика содржи слатко мало чудовиште (цртано чудовиште, смешно чудовиште, глупаво чудовиште) во розо�

Тукан Со Хавајски Цвеќиња Маица за Мали Деца се шарен начин да ја покажете вашата омилена птица и да ужи�

100% памучен предизборен дрес; Пепелта е 98 / 2% памук / поли; ; Атлетската Хедер е 90 / 10 памучна поли; Црна хеде�

100% плетена полиестерска маичка; етикета за пренос на топлина; својства На фитил aquafx®; Freshcare ® антимикроб�

50% претходно испукан памук, 50% полиестер; ткаенината за сушење ја отстранува влагата од телото; шиење со �

[Спецификација На Производот] Најдобар Подарок : мажите алоха плажа кошули, од кои секоја е уникатно иск�

Чувајте го вашиот млад обожавател На Балтимор Ориолес да се движи цел ден Со Оваа Маичка Со Ангелски Кри

Сезона : Пролет, Лето Пол : Момчиња, Девојчиња Тип на шема : Отпечатоци Тип на ракав : Краток Ракав Ако имат

Режим на одмор Со Палми Сонце И Маица За Мали Деца Од Ананас, совршен подарок за одмор за целото семејств

100% претходно испукан памук; Сивата Пепел е 99 / 1; Античка (Црвена Цреша, Ирска Зелена, Кралска) и Спортска С

Подарокот За Младинска Маица на Греми за внуци има баба и внук диносауруси Нека добрите времиња се трка�

Препорачана Возраст : 34 Години Големина : 110 Биста : 69см / 27,17 "Рамо : 28см / 11,02" Ракав : 12,7 см / 5,00" Горна Должин�

Дозволете вашиот млад обожавател да го претставува својот омилен бејзбол тим со Оваа Маичка На Бостон Р

Лесно покажете младиот И надежен Хјустон Тексас фандом секој ден со грабање на оваа Главна Маица...

Дали имате најава за бременост на вашиот велигденски семеен собир? Некое Зајаче ќе биде Голем Брат со За

Please wait...