0
clear
  • Бебе Јода Момчиња Папучи
  • -20%
  • -20%
Бебе Јода Момчиња Папучи

Бебе Јода Момчиња Папучи

DEN 223.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ова е патот.. за да ги задржат своите нозе симпатични и пријатни! Мандалоријанецот На Детето Детето/Бебето Јода Нејасни Влечки се совршен избор да ја покажат својата фандом за една од најжешките емисии на ТВ. Спортинг дизајн на еден од најслатките ликови од универзумот Војна На Ѕвездите, без разлика како ги нарекувате : Детето, Грогу или Само Бебето Јода, вашите малечки ќе сакаат да се гушкаат до овие пријатни влечки. Направени со четкан трико, овие домашни чевли се удобни или без чорапи. Кутијата за прсти е дизајнирана да изгледа исто Како Бебето Јода и треба да биде лесно видлива за нив и за сите други наоколу! Поместената јака помага да се одржи лизгањето безбедно и удобно под секој агол. Надворешниот ѓон со брадавица е направен со гумени влечни врвки кои нема да остават траги на подовите, туку ќе им дадат стисок на сите внатрешни површини.  Официјално Лиценцирано Бебе Јода, најслаткиот лик во универзумот "Војна На Ѕвездите"!. Направено со четкано трико, удобно со или без чорапи. Лизгање. Поместена јака ги одржува овие на место за сигурно вклопување. Обложената влошка работи за поддршка и амортизирање на нивните стапала. Внатрешни стапала со гумени влечни врвки.

Главните својства

Избор на купувачот

Отворен прст, удобен и дише, одржувајте ги стапалата свежи и ладни во оваа летна жешка сезона...

ГУМЕНА ГЛАВА ЗА ЧЕВЛИ ПРОТИВ СУДИР : гумена глава за чевли против судир, заштитете ги прстите, ударот на �

ШИРОКО ПРИЛИКИ : Совршен за цела сезона и прилики, внатрешна спална соба, бања, дневна соба, базен, плажа,

Мали Чевли Големина 7 Момчиња Пролет И Лето Дете Деца Новороденче Новороденче Момчиња Девојчиња Доенчи�

Бебешки Домашни Влечки Слатки Топли Домашни Влечки За Зимски Затворени Чевли Обложени Со Новороденчињ�

Направени со вашите омилени мали мечки на ум, овие шармантни влечки се задолжителни за оние пријатни но�

Сервис : ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат да ни емејл.Големина : 24 / 25 Должина На В

Девојка Сандали Наметка И Влечки За Мало Девојче Девет Девојчиња Сандали Балетски Влечки За Девојче Ма�

Официјално сме опседнати Мислам, дали некогаш сте виделе послатка влечка од Овие Емерсон Затворени Грб�

Вашиот совршен избор На Роденден, Ноќта на Вештерките, Денот на Благодарноста И Божиќ подароци.Плишанит

Широко е избрано како подарок за испраќање на бебето на пријателот, како подарок за роденден...

3" дебела Единствена Бебе Слајд симпатична ШЕМА ДИЗАЈН И уникатен дизајн со отворен прст Големина : 25 САД

Време е да ја отфрлите пријатната! Малите ќе ги сакаат забавните дизајни инспирирани од животни на овие

Please wait...