0
clear
  • Снарк Сил-Сребрена Хипер-Брз Клип-На Хроматски Тјунер
  • -20%
  • -20%
Снарк Сил-Сребрена Хипер-Брз Клип-На Хроматски Тјунер

Снарк Сил-Сребрена Хипер-Брз Клип-На Хроматски Тјунер

DEN 291.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

НЕ СТАНУВА ПОДОБРО ОД ОВА! Во 1995 Година Снарк го измислил првиот тјунер за лцд гитара. Тие го нарекоа Qwik tune®. Во 2010 година тие започнаа СНАРК. Снарк сега испрати над 25.000.000 тјунери! СРЕБРЕНАТА СНАРКА е изградена да трае! Чарлс гудјер го измислил"вулканизираниот" процес за правење ултра тврда гума. Вуканизираните гумени споеви на новиот СРЕБРЕН СНАРК се лудо силни! Тоа е практично невозможно да се скрши овој тјунер! Сребрениот СНАРК е подобар на три начини : 1. Новиот софтвер ХИПЕР-СНАРК е брз и беспрекорен! 2. СРЕБРЕНИОТ СНАРК има подолго траење на батеријата! 3. Тие додадоа тврди вулканизирани гумени јаки на спојниците на тјунерот за да го направат тјунерот практично неуништлив! Новиот софтвер за хипер снарк е брз и беспрекорен-со подолго траење на батеријата. Постојат вулканизирани гумени јаки на спојниците на тјунерот што го прави тјунерот практично невозможно да се скрши. Сребрена снарк мелодии гитари и бас и сите инструменти.

Главните својства

Избор на купувачот

Опис На производот Bounzhi е основана во 1997 година, која продавница главно ангажирана во модни додатоци за �

Манжетна За нос Не Прободувачки Вештачки Прстени За Нос Лажни Пирсинг Прилагодлив Клип На Манжетната З�

Опис Овој модерен и привлечен синџир на рамо со реси е многу уникатен и секси, ќе бидете помодерни и секс

Ноќен Клуб Со Синџир На Гради Во Бикини, Женски Реси Во Боја На Супер Луксузен Градник За Градник Од Крис

Опис р р синџирот на панталони е изработен од метал Со тенок синџир и розов дизајн на кристал, сјае од си�

Сјај истражете нови височини со овие уникатни Приклучоци за Тунели За Млечен Пат Со Флексибилен Силико

сосема нов и квалитетен Карактеристики : Моден ѓердан од вештачка бисерна мушка, погоден за секоја ваша

Please wait...