0
clear
  • Тојела Нерѓосувачки Челик Носот Ноктите Потковица Прачка Врв Конус Човечкото Тело Пункција Црно
  • -20%
  • -20%
Тојела Нерѓосувачки Челик Носот Ноктите Потковица Прачка Врв Конус Човечкото Тело Пункција Црно

Тојела Нерѓосувачки Челик Носот Ноктите Потковица Прачка Врв Конус Човечкото Тело Пункција Црно

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Преглед : 100% нов дизајн и висококвалитетни задолжителни работи за модните жени имаат прекрасен изгледспецификации : Тип : процес На Третман На Прстен За Нос : Полирање Категорија на производи : Рингстил На Носот : Унисекс Материјал : моделирање Од Нерѓосувачки челик : Геометрипурност : 316l пакување од нерѓосувачки челик : Индивидуално спакуван тип на кристал : нерѓосувачки челик боја : розово злато, злато, разнобојни, црни, челични информации за големината на бојата : спецификации : 1.2*10*3/ 3мм, 1.2*8*3/3мм, 1.2*6*3/3мпакување листа : Нос прстен*1 Тојела Нерѓосувачки Челик Носот Ноктите Потковица Прачка Врвот Конус Човечкото Тело Пункција Црна 1 ПАРЧИЊА 10мм.

Главните својства

Избор на купувачот

Насликајте ја вашата љубовна приказна со Овој Филигрански Комплет За Накит ОД 10к 0,05 Тцв Дијамант со Ѓер�

Божиќни Обетки Божиќни Креативни Празнични Обетки За Забави Обетки За Накит Обрачи За Жени карактерист

Овие големи нараквици со тркалезни прстени ќе ги држат безбедно вашата куќа и клучевите од автомобилот

спецификации : двослоен повеќеслоен кристал инкрустиран, може да додаде елеганција и деликатес на ваши

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Спецификации : Елегантен комплет накит со извонредна изработка Прилагодливиот прстен може многу да ви

Женски Божиќни Обетки Приврзоци Обетки Божиќ Дедо Мраз Елен Сет За Накит За Снешко, Идеални Карактерист

Опис Изработен од легирани материјали, овој уникатен и нежен дизајн прстен е едноставен, стилски, елега�

Карактеристики* различни форми како цвеќиња,ѕвонче,срце,лисја,ѕвезди итн, како ваш избор.* Ретро Накит З�

Овој популарен Неверојатен Приврзок За Шарм е одличен за секоја пригода и секојдневно...

Ако сакате да го покажете најновото во Мода И Комплементи и Додатоци се од витално значење за вашиот изг

Дами Прстен Легура Позлатени 14к Розово Злато Боја Сепарација Прстен накит подароци точка : Избрани висо

ВИСОКОКВАЛИТЕТЕН ЛУКСУЗЕН ДИЗАЈН EARЕЛ ХАЛО ОБЕТКИ со ОБЕТКИ : внесете море од инспирација што ги имитир�

Зајакнете ја вашата мода со оваа нараквица за лична карта од не'рѓосувачки челик на зглобот...

Женски луксузни сјајни ринзони капки за капки обетки за коктел забава Спецификации за подароци : ...

Крајбрежен накит Машки полиран не'рѓосувачки челик лав глави Франко ланец нараквица 8,5 "Носете ја оваа �

Тип : Ѓердан состојба : нов и добар квалитет одличен додаток и декорација за вашиот дневен и свечен фуста

Сребрен Женски Прстен Високо полиран (без позлата) Прстен од нерѓосувачки Челик ОПИС ЗА СРЕБРЕН ЖЕНСКИ �

Камењата во боја можеби биле третирани или симулирани Дијамант Камен Тежина : 2 кт природни 6ММ Скапоцен�

Цвет Уво Кука СитевоЕдно Уво Кука Женски Непрободен Уво Клип Лесни Хипоалергични Уникатни Обетки...

Опис р р комплетот обетки со ѓердан од круна е изработен од материјал кој никогаш нема да и наштети на ва

Изберете го овој шарм во форма на срце за да ги задржите вашите најблиски блиски до вас каде и да одите...

Должина на кауција : 7 мм Сите наши добавувачи се сертифицирани Од Одговорниот Совет за Накит.Стерлинг С�

Прстен На личноста Едноставен И Софистициран Дизајн Погоден За Сите Прилик Карактеристики : [Уникатен Д

Различни големинипуштете го врвот на раката да блесне 1 € Големина на Прстен : прикажан материјал : прик�

Категорија : Рингматеријал : 925 Стерлинг Сребрена Завршница : Високо Полиранцентарски Тип На Камен : Синт

Женски Прстени Двобоен ИП Розово Злато (Јонско Позлата) Нерѓосувачки Челик Прстен ОПИС ЗА ЖЕНИ ПРСТЕНИ �

Опис Изработен од врвен материјал за издржливо и долгорочно носење Лесен за носење и тежок за паѓање, пр

Овој контрастн црн прстен има разнобоен акрилен инлеј Уникатниот прстен е издржлив, отпорен на гребење

За нашата продавница, можете да ја изберете стоката што ви се допаѓа овде Нашата стока е внимателно пров

Please wait...