0
clear
  • Орби Рбк Домашен WiFi Систем
  • -20%
  • -20%
Орби Рбк Домашен WiFi Систем

Орби Рбк Домашен WiFi Систем

DEN 2.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Орби од NETGEAR е Цел Домашен Wi Fi Систем кој обезбедува посилен, побрз Wi Fi низ вашиот дом. Од подрумот до дворот, Овој Систем Орби Wi Fi (RBK40) покрива до 4.000 квадратни метри со Високи перформанси AC2200 Wi Fi. Ослободете се од засилувачите или продолжувачите на Wi Fi; Овој Систем Orbi Wi Fi вклучува Wi Fi Рутер И Сателит Орби кои покриваат до 4.000 квадратни метри со Wi Fi со високи перформанси. Иновативниот Три-бенд Wi Fi помага да се максимизираат брзините На Интернет достапни во вашиот дом. Единствено име на wifi мрежата обезбедува беспрекорен роаминг од соба во соба низ вашиот дом. Лесно поставување со единствена и безбедна Wi Fi мрежа, доаѓа претходно конфигурирано и работи со вашиот Интернет-провајдер (ИНТЕРНЕТ ПРОВАЈДЕР) веднаш надвор од кутијата. Wifi мрежа за гости-лесно поставување посебен и безбеден пристап До Интернет за гостите. Користете Ја апликацијата Орби или кој било веб-прелистувач за да креирате безбедна Домашна Wi Fi во inutes. Нема сметки за креирање или personal информации потребни за поставување. Содржина на пакетот : • Еден (1) Орби Рутер (РБ40) • Еден (1) Орби Сателит (РБС40) • еден (1) 2м Етернет кабел • Два (2) 12в/2.5 адаптери за напојување • водич За Брз почеток.

Главните својства

Избор на купувачот

Дајте им на сите во вашето домаќинство или канцеларија пристап до брз интернет со Овој Паметен WiFi Рутер

Please wait...