0
clear
  • внатре внатре Мини дух на ниво
  • -20%
  • -20%
внатре внатре Мини дух на ниво

внатре внатре Мини дух на ниво

DEN 319.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Лесно осигурајте се дека вашите површини се точни и нивоа со компактен, Odyn 2 in. X 4 in. Мини духовно ниво. Ова ниво има лесна, алуминиумска база со ампули со голема видливост и крајни капаци на шок. Вијали со голема видливост. Шокпонски крајни капачиња. Алуминиумска основа за поголема точност.

Главните својства

Избор на купувачот

Џонсон Ниво Џонсон Ниво Тешки IЗрак Ниво тешки алуминиум Iзрак рамка ниво гарантира издржливост и точно�

1pc Џонсон Ниво Џонсон 17332400 НеМагнетна Кутија Ниво, 24", Портокал Нагласува : Должина : 24";Боја : Портокал;Мат

Алуминиум 72 "Ниво со 3 ампули со лесно читање на врвот на читање Суртек професионален алуминиумски ниво �

Стабила Џеб Про Магнетик е професионално квалитетно ниво на дух што се вклопува во џебот или може да се �

Помош за нивото на маркерот на Stalwart Perfect е совршен додаток за кое било ниво Прави брзи точни линии досега

Please wait...