0
clear
  • Ноќта На Вештерките Прозрачна Налепница За Нокти Мода Прозрачни Додатоци За Нокти Декорација За Нокти Трансфер На Нокти Налепница За Нокти
  • -20%
  • -20%
Ноќта На Вештерките Прозрачна Налепница За Нокти Мода Прозрачни Додатоци За Нокти Декорација За Нокти Трансфер На Нокти Налепница За Нокти

Ноќта На Вештерките Прозрачна Налепница За Нокти Мода Прозрачни Додатоци За Нокти Декорација За Нокти Трансфер На Нокти Налепница

DEN 403.04

Износ
Во форма достапна за нарачката

Поради разликите помеѓу различните монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. * Забелешка : Не се применуваат на мрежи и кутикули . Може да се користи за роденденски забави, Божиќни забави, празнични забави и училишни забави.Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка ја продава коби брајант од Пазарот На Џојбај. Притиснете ја површината на ноктите постојано за да го исцрпите воздухот и цврсто нанесете налепници за лак.Ноќта На вештерките Прозрачна Налепница За Нокти Модни Светлечки Додатоци За Нокти Декорација На Нокти Пренос На Нокти Налепници Карактеристики : Материјал : Убавите налепници се направени од материјали, се самолепливи, не бараат лепак, не ги оштетуваат ноктите и можат безбедно да се користат. Потоа залепете го на ноктот со турпија за нокти или рака. Нежно откинете го вишокот дел и исечете го ноктот. Ова е лесен, пренослив и лесен за чување. Ви благодариме за разбирањето.Прекрасен Подарок : Ова Е Ноќта на Вештерките, најдобриот подарок за деца. Нема време за сушење. Може да се користи за детски роденденски забави, велигденски забави, празнични забави и училишни забави. Како Да Се Користи : 3. Најдобра цена, Лесна трансакција, Одлично искуство за купување. Декорација : ова е најдобриот подарок за жените девојки.

Главните својства

Избор на купувачот

Опис : Материјал : големина на стакло / тежина : како што е прикажано на сликата спецификација : нормални с

Како и високиот лак изглед на извајаните акрилни лажни нокти на салонот, овие нокти за готова облека не �

Опис r r Производот е практичен отстранувач на главните страни, кој е изработен од врвен материјал и глав

Време на испорака : Стоки испорачани од Кина, очекувајте 715 дена да го примите пакетот Божиќни нокти секв

Големина : 3,7 см х 5,8 см ( )Класификација : ножици за Нокти, Секач, Ножици Карактеристика : Мултифункционалн

На крај, вметнете ја ноктот во машината и притиснете го копчето за печат ПРЕДУПРЕДУВАЕ : Опасност за гуш�

Максимална јачина на ацетонски лак за отстранување на нокти во ексклузивен спреј за аеросол 1 втор спре�

Забелешка 1 кога ја допирате водата долго време, инаку вискозноста на желе за нокти ќе се намали.Уживајт�

3д Мини Налепница За Уметност За Нокти, Шарени Трајни Налепници ЗА Нокти, Налепници За Нокти За Убавина з

Полски за нокти, вкусно темни 600 0,4 fl Oz (12 ml) со еден палто, брз и лесен за примена Се суши за помалку од 60 се�

Нож материјал нерѓосувачки челик Остро исечете ја или изгребете ја мртвата кутикула на кожата; закриве�

Оваа возбудлива алатка има корисен клипер во форма на V на едниот крај и тркалезен пипер на другиот крај.

LRL NL CLR NL ТОП КТ ВО ЕДЕН LQD RFND RBY BTL Воведување На ПроПоследна боја за Нокти интензивна боја за профиниш што

Добијте трајни резултати Со Орли За Жени Оклоп За Зајакнување На Основниот Капут (0,6 0з) Тоа го прави кори

Опис : Не е лесно скршен или избледен, оваа декорација на ноктите може да се користи долго време и е лесна

Опис : Со добра текстура, добра цврстина и издржливост, овој лак за нокти е лесен за примена...

Карактеристики : 1 Лакот за нокти има треперлив ефект Оваа боја на геллак е совршен лак и суперфин...

Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 715 Дена За Да Го Добиете Пакетот Уметност За нокт�

Опис : ОВА 3д пенкало за сликање нокти користи глава со точка на пенкало, така што лесно можете да нацрта�

Кинеската глазура е единствена формула која содржи посебна рамнотежа на полимери, за одржување на боја�

Големина : 3,7 см х 5,8 см ( )Класификација : ножици за Нокти, Секач, Ножици Карактеристика : Мултифункционалн

Произведено во САД Заборавете на основните палта, помагалата за врска и прајмерите Днд Натопете Го гелл

краток опис не е достапен Заштеда и ЕфикаснаНе мора да користите многу, само мала количина може да напра

Тоа е лесно да се намали и датотека на .Спецификации : Име На Производ : Вештачки Нокти Тежина На Пакетот :

Лесен За Употреба Количина : 24 парчиња / сет Погоден за употреба со апликации од гел, акрилик или фибергл�

Материјали За нокти, Стаклени Камења Hotfix Rhinestones За Нокти Уметност JM201 Жолто Спецификација : Тип На Ставка

Материјал : пвц Роденден, Божиќ, Ноќта На Вештерките, Денот на Благодарноста итн И тоа е исто така добар и

Единствената формула содржи посебна рамнотежа на полимери, за одржување на бојата, сјајот и сјајот и см�

Please wait...