0
clear
  • 3д Нокти Уметнички Линии Сликарство Цртање Пенкало 3д Дизајн НА Нокти Сам Декорација Пенкало Маникир Алатка За Цртање
  • -20%
  • -20%
3д Нокти Уметнички Линии Сликарство Цртање Пенкало 3д Дизајн НА Нокти Сам Декорација Пенкало Маникир Алатка За Цртање

3д Нокти Уметнички Линии Сликарство Цртање Пенкало 3д Дизајн НА Нокти Сам Декорација Пенкало Маникир Алатка За Цртање

DEN 111.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис : . ОВА 3д пенкало за сликање нокти користи глава со точка на пенкало, така што лесно можете да нацртате точка или тенка линија на ноктот. ОВА 3Д пенкало за нокти има капак, така што можете да ја покриете точката на пенкалото кога не го користите и да спречите случајно да остави боја на вашата облека. Ова пенкало за сликање нокти има клип на капакот што е погодно за прицврстување на вашиот џебен раб. Со неколку пати притискање на точката на пенкалото, ќе излезе водата за сликање во ова пенкало за сликање нокти. Ова пенкало за уметност за нокти е издржливо и удобно за држење, што е убав подарок што треба да им го дадете и на луѓето кои сакаат НОКТИ. Спецификација : . Материјал : СТОМАЧНИ МУСКУЛИ. Боја : Црна. Големина : Прикажи како слика. Забелешка. Може да има малку нарушувања на бојата поради различните резолуции на компјутерот. Може да има мали грешки поради различното мерење на рацете. Вклучен пакет : . 1* пенкало За Нокти. ОВА 3Д пенкало за сликање нокти користете глава со точка на пенкало и лесно се бојадисува убавата боја на вашите нокти. ОВА 3Д пенкало за нокти има капак што ви овозможува да го запечатите пенкалото и да спречите главата на пенкалото брзо да се исуши. Ова пенкало за сликање нокти има клип на капакот и можете да го користите за да го закачите пенкалото во џебот на кошулата,страницата со книги итн. Сликата вода во ова пенкало за сликање на ноктите лесно може да излезе и да ве натера брзо да ја нацртате рамномерната боја на ноктот. Ова пенкало за уметност за нокти е издржливо пенкало за да им го дадете на вашите пријатели и семејство кои сакаат НОКТИ.

Главните својства

Избор на купувачот

Long Lasting Nail Polish Glue Set Manicure Glue Nail Manicure Base Glue Full Color 10ml Features : Nail Polish : Apply several coats of color from sheer clear to solid opaque...

Опис : име На Производ : лак за нокти количина : 1 парче тип : лак За нокти Што Не може да се лупи боја : 40 бои

Врвот на ноктот е најкревкиот, најнезаштитениот дел и лесно се крши Затоа, ова е делот од ноктот што треб

Локборд тешки сини епоксидни обложени челични штипки со квадратни дупки нудат врвен капацитет за држењ

Изработени од еколошки материјали, тие можат безбедно да се користат; овој комплет за кристали доаѓа во

машина за мелење нокти машина за полирање нокти електрична машина за маникир машина за маникир за нокти

Базените можат да бидат фокусна точка на некоја сериозна забава Обезбедуваме широк избор на залихи за б

Карактеристики : Пластичниот материјал е издржлив и еднократно Идеален за прикажување на уметност за н�

Опис Дали сеуште барате некои нови украси за уметност на ноктите? Потоа нашите налепници за уметност за

Лоти Лондон растителна боја на нокти, со седиште во Лондон, додадете поп розова и бидете нешто друго осв�

Овој клипер за нокти може да ја исполни вашата дневна едноставна грижа за рака Оваа алатка за педикир е �

Полски за нокти, вкусно темни 600 0,4 fl Oz (12 ml) со еден палто, брз и лесен за примена Се суши за помалку од 60 се�

Опис : Со добра текстура, добра цврстина и издржливост, овој лак за нокти е лесен за примена Тоа е шема на

Што е тоа : Воведување На Боја Последен гел лак? носи како лак, сјае како гел Што прави : Достапно во 16 нија

Ве молиме љубезно истакна дека оваа ставка се продава со подготвена да оди од Пазарот На Џојбај.Ве молим

Опис : Не е лесно скршен или избледен, оваа декорација на ноктите може да се користи долго време и е лесна

Максимална јачина на ацетонски лак за отстранување на нокти во ексклузивен спреј за аеросол 1 втор спре�

Ентитет чиста пчела самите лакир за дишење на ноктите, 0,5 мл чист ентитет, ултра чист биотин збогатен со

Материјал : пвц Роденден, Божиќ, Ноќта На Вештерките, Денот на Благодарноста итн И тоа е исто така добар и

No штетни материјали што се користат за смирувачко искуство во уметноста на ноктите овој лак прави чуда!

Модни Летни Налепници За Нокти За Нокти Ја Обвиткуваат Декорацијата За Уметност За Нокти самолепливи В�

Време На Испорака : Стоки Испратени Од Кина, Очекувајте 715 Дена За Да Го Добиете Пакетот Уметност За нокт�

Мали 6 Мрежа Кутија Денот На Вљубените Серија Големото Срце Шупливи Додатоци За Подобрување На Ноктите..

Време на испорака : Стоки испорачани од Кина, очекувајте 715 дена да го примите пакетот Божиќни нокти секв

Please wait...