0
clear
  • Значи Арт Деко Мода Уво Висат Есенски Обетки Накит
  • -20%
  • -20%
Значи Арт Деко Мода Уво Висат Есенски Обетки Накит

Значи Арт Деко Мода Уво Висат Есенски Обетки Накит

DEN 239.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големина : големина На Обетка : дијаметар 2,7 см / 1,1 инч; дебелина 0,2 см / 0,1 инчи класификација : Карактеристика На Обетката : -Спарете Ја со вашата омилена облека-Обетките со Капки имаат некои од нашите привлечни метални работи-Овие обетки ќе направат совршен подарок за Денот На Вљубените, Божиќ, годишнината од вашата венчавка, Денот На Мајката и родендените-за да го заштитите позлата,одржувајте го високиот сјај на вашиот накит избегнување Контакт Со сапун, парфем, лосион, шминка, производи за коса и чистење-2 обетки парматеријал : количина на метален пакет : 2 Х Обеткиовој производ Може да Се персонализира. Ве молиме нарачајте прво и испратете ја вашата слика до Мене Преку Е-Пошта.Ние сакаме да ги донесеме идеите на сите во реалност. Ние обезбедуваме најголем избор на производи за вас, КАКО ШТО СЕ 3С, чаши и садови ѕидни украси, периферни уреди за автомобили или додатоци за облека. Значи, Модното Уво На Арт Деко Висат Есенски Накит За Обетки.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина : големина На Обетка : дијаметар 2,7 см / 1,1 инч; дебелина 0,2 см / 0,1 инчикласификација : Златна Обе

Големина : големина На Обетка : дијаметар 2,7 см / 1,1 инч; дебелина 0,2 см / 0,1 инчи класификација : Карактери

Големина : дијаметар На Дискот : 2 см / 0,8 инчи;должина На Куката : 3,3 см / 1,3 инчи класификација : Лак обетк�

Големина : големина На Обетка : дијаметар 2,7 см / 1,1 инч; дебелина 0,2 см / 0,1 инчи класификација : Карактери

Големина : големина На Обетка : дијаметар 2,7 см / 1,1 инч; дебелина 0,2 см / 0,1 инчикласификација : Златна Обе

Големина : големина На Обетка : дијаметар 2,7 см / 1,1 инч; дебелина 0,2 см / 0,1 инчикласификација : Златна Обе

Направете нов почеток на денот со овие обетки со обесени обрачи со цветни шарки Стилизирани од нерѓосув

Големина : дијаметар На Надворешниот прстен : 3,2 см / 1,3 инчи;дијаметар На Нафора : 2 см / 0,8 инчи класифика

Големина : големина На Обетка : дијаметар 2,7 см / 1,1 инч; дебелина 0,2 см / 0,1 инчи класификација : Карактери

Обетки За Денот На Американската Независност Ѕвездени Обетки Со Капа Американците Знаме Кактус Дрво За

Хорор Обетки За Ноќта на Вештерките Вонземски Нло Шпорет На Вештерки Флуоресцентни Акрилни Обеткикара�

Големина : дијаметар На Дискот : 2 см / 0,8 инчи;должина На Куката : 3,3 см / 1,3 инчи класификација : Лак обетк�

Големина : големина На Обетка : дијаметар 2,7 см / 1,1 инч; дебелина 0,2 см / 0,1 инч;;Класификација : Обетка, На�

Големина : дијаметар На Дискот : 2 см / 0,8 инчи;должина На Куката : 3,3 см / 1,3 инчи класификација : Лак обетк�

Секоја жена заслужува малку дополнителен сјај и гламур Изработени од нерѓосувачки челик обложен со РОЗ

Карактеристики : Обетки На черепот : неговата површина е полна со сјај, тоа е добар накит за додатоци за �

Please wait...