0
clear
  • Ekena Millwork 8 W 8'H Craftsman Classic Square Non-Tapered Imperial Fretwork Column W Mission Capital & Mission Base Base
  • -20%
  • -20%
Ekena Millwork 8 W 8'H Craftsman Classic Square Non-Tapered Imperial Fretwork Column W Mission Capital & Mission Base Base

Ekena Millwork 8 W 8'H Craftsman Classic Square Non-Tapered Imperial Fretwork Column W Mission Capital & Mission Base Base

DEN 477.60

Износ
Во форма достапна за нарачката

Комбинирајќи ги нашите традиционални проширени мобилни PVC колони со нашите диво популарни wallидни панели, оваа производна линија дава изјава и за внатрешни и за надворешни проекти. Инсталиран со спојници за заклучување Е-З, а потоа лепејќи ги панелите на Fretwork, секој DIYer ќе изгледа како професионален столар за неколку минути. Со над 50 модели на панели, 5 капачиња и бази, десетици комбинации на големина и можност за сликање на колоните и панелите различни бои, постои модерна колона за Fretwork за секој проект што сака нешто повеќе без да ја пробие банката. Комплетен комплет со обвивка за колони, капа/база, и моделирана панел за Fretwork. 50 традиционални и модерни обрасци. Наменето да завитка објава со брза инсталација „E-Z Lock“. Направено од проширен мобилен ПВЦ кој трае вечно. Практично без одржување. Совршено и за внатрешни и за надворешни апликации. Колулмните се исти со години. Измешајте го лит! Бидете во тренд.

Главните својства

Избор на купувачот

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

Исцедените завршувања на нашите столбови од дрво од дрво носат временска патина и карактер што ги прави

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Нашите греди од дрво од дрво ја доловуваат рустикалната природа на автентична дрва во дел од времето и в

Нашата рустикална колекција е инстант класика Нашата рустикална мелница за дрво ги користи денешните т

Ремоделерите, градежниците и сопствениците на домови кои сакаат да го подобрат својот следен проект со

Додадете природна убавина на кој било проект за внатрешни работи или надворешен со посебен западен црв�

Гредите од дрво од дрво нудат можности за дизајнирање што не може вистинското дрво Поради неговата лесн

Please wait...