0
clear
  • Staedtler 1270c48a Цврстина Бр. Триаголен Барел Обоени Молив Сет-Избрани Бои
  • -20%
  • -20%
Staedtler 1270c48a Цврстина Бр. Триаголен Барел Обоени Молив Сет-Избрани Бои

Staedtler 1270c48a Цврстина Бр. Триаголен Барел Обоени Молив Сет-Избрани Бои

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Карактеристикиергономско, триаголно буре обезбедува природна и удобна зафат брилијантните бои лесно се вклопуваат за да создадат висококвалитетни дела со артеко-пријателски дизајн изработени од одржливо управувано дрво лесен за употреба-само додадете вода за брзо интензивирање на боитеспецификации водоводна Боја : Избран Дијаметар На Олово : 2,9 mm Lead Цврстина Број : 3 - SKU : Ssn987 Карактеристики naturalономски, триаголен барел обезбедува природен и удобен зафат. Брилијантните бои лесно се вклопуваат за да создадат висококвалитетни уметнички дела. Еколошки дизајн е направен од одржливо управувано дрво. Лесен за употреба - само додадете вода за брзо засилување на боите. Спецификации Олово Боја : Избрани. Дијаметар на олово : 2,9 мм. Цврстина На Олово Број : 3. - ШКУ : SSN987.

Главните својства

Избор на купувачот

Светилката 6901 Суви постојани обоени моливи се супериорни обоени моливи произведени според највисоките

ФУНКЦИЈА : ЛЕСЕН ЗА НОСЕЊЕ : кутија пакување заштита на животната средина, отпорност на истиснување, заш

Одлично за боенки за возрасни, мешање на бои, мешање, дудлинг, сликање, скицирање, скицирање, пишување, бо

Овој опсег на моливи во боја со тркала со тркала, вклучува примарни и секундарни бои, заедно со нивните р

Овој обоен молив има светли, живописни бои кои се испреплетени во форма на три обоени кабли плетени заед

Опис : Деликатно издржливо олово : прецизни, фини и видливи линии Ознаките можат лесно да се избришат со �

Трансформирајте ги креативните идеи во шарена уметност со Моливи Во Боја На Креола! Овој пакет содржи 36

Овој обоен молив има светли, живописни бои кои се испреплетени во форма на три обоени кабли плетени заед

Please wait...