0
clear
  • Тапа Притисни Скокачки Мозоци Со Прелевање Сатен Никел
  • -20%
  • -20%
Тапа Притисни Скокачки Мозоци Со Прелевање Сатен Никел

Тапа Притисни Скокачки Мозоци Со Прелевање Сатен Никел

DEN 206.56

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ова е еден од најдобрите дизајн Славина, може да се користи со Сите Тапа, и секој друг бренд производ.Изработен од цврст месинг материјал за издржливост И сигурностпремиум завршна обработка во боја се спротивставува на оцрнување и корозија скокачки механизми за миење слив со апликација за прелевање дупкалесна инсталација ви заштедува време И напорсе усогласува СО ASME A112.19.2 Усогласенипрскајте Млазници : Финиш : Сатенски Никелматеријал : Стаклестото Тело Чинастил : Современ / модернидимензии : ширина : 3,34 должина : 10,43 висина : 3,34-ску : zx9king7090 славина притисни скокачки мозоци со прелевање сатен никел.

Главните својства

Избор на купувачот

Филтер За Цедалка За мијалник Кујнски Приклучок За Бања Дупки Против Затнување Од Нерѓосувачки Челик к�

Опис : цедилка за мијалник може да се стави во вашиот мијалник, излез за одводнување на подот, када и друг

Одвод на подот,Одвод На Подот, Одвод На Подот Од Легура На Цинк отпорен На Корозија за Тоалетна Кујна Бањ

●Надграден Универзален Затворач На Сливот ● поудобен и покорисен од обичниот филтер за слив Овој прик�

Дополнете ги садовите за готвење со Кујнски Мијалник ВИГО 19инчен сито за да исцедите овошје, зеленчук и�

Запрете ги затнувањето на косата пред да почнат, со Безгрижниот фаќач на коса, бело Оваа корисна алатка �

Скокачките одводи за бања имаат декоративна прачка што се користи за затворање и отворање на прицврсту�

Цедилка За Кујна Од Нерѓосувачки Челик Данко 41 / 2 помага да се спречат запушените одводи...

Приклучок За Одвод На Када За Капење Приклучок За Затка За Коса Рамен Капак За Вшмукување За Кујна, Када

Доказ за истекување : таму е дизајниран со гумени делови во цевката, што може брзо да ја исцеди водата, из

Карактеристики : * сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и прак�

Скокачкиот Затворач Од Производите НА ЏУНИОР има издржлива пластична конструкција Секој Скокачки Затв

Нашите производи се обезбедени за висок квалитет и стандард Нашите производи се дизајнирани со ажурира

КОМПЛЕТ ЗА ОДВОД НА ЕДЕН МИЈАЛНИК4003543, Име На Брендот : Дијаметар На Брза Стапица : 11 / 2 инчи Материјал : Пв

Карактеристики : * сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и прак�

Подигнете и свртете ги одводите се популарен избор во традиционалните бањи поради нивната гроздобер .е�

Туш Мозоци, МирисБрзо Одвод Далеку Вода Бања Кат Мозоци, Премија Бакар, Костум За Дома, Хотел Кујна, Бања�

Карактеристики : *100% сосема нов и висок квалитет*Изработен од висококвалитетен материјал, издржлив и пр�

6 Предност Уметнички Мијалник Прелевање Резервен Капак Хром Трим Бања Керамички Басен Спецификација : И

Со чисти линии и цврста конструкција, додатоците За бања Краус обезбедуваат секојдневна ефикасност со �

Детали : * Сосема нов и квалитетен.* ГУМЕН ПРИКЛУЧОК за БАЊА од нерѓосувачки челик*за вметнување дупка за

ОВОЈ КОМБО ПАКЕТ Вестбрас е совршен за двојна кујна или слив за мијалник и вклучува цедалка за кујнски м

Детали : Производ : капак за одвод на подот за мијалник Материјал : Силикон Тежина : 0,028 кг Големина : 1163см.

Кажете збогум на затнатите одводи и здраво на отстранување на влакна без проблеми со нашиот Фаќач За Ко�

Модерен и елегантен одвод за мијалниците на брендот Швајцарски Медисон Нашиот скокачки одвод додава со

Приклучок, Одвод, Решетки Од Типот На Производот, Завртка Од Типот На Инсталација, Тип На Површина На Реш

Модерен и елегантен одвод за мијалниците на брендот Швајцарски Медисон Нашиот скокачки одвод додава со

Карактеристики 1, Малата мрежеста кеса може да филтрира многу ситни остатоци од храна, во случај мијални

3" Или 4" Прилагодливо Тешко Чистење Со 6 "Решетки Се Вклопува Над 3" Или Внатре 4 "Распоред 40 Двв Цевка 13 / 4" П

Одводите за бања со склекови имаат пружински механизам за лесно затворање и отворање на тела Достапно в

Please wait...