0
clear
  • Силуета Стакло Офорт Стартер Комплет
  • -20%
  • -20%
Силуета Стакло Офорт Стартер Комплет

Силуета Стакло Офорт Стартер Комплет

DEN 0.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

Комплетот за стартување со гравирање стакло го олеснува трајното гравирање на сопствениот дизајн и текст на стаклени садови и огледала. Комплетот вклучува се што ви треба за да започнете да креирате свои персонализирани проекти, вклучувајќи крем за офорт, винил од матрица, лента за пренос, алатки и 10 ексклузивни дизајни.   Тип На Производ : Стартер Комплет. Комплетот за стартување со гравирање стакло го олеснува трајното гравирање на сопствениот дизајн и текст на стаклени садови и огледала. Комплетот вклучува се што ви треба за да започнете да креирате свои персонализирани проекти, вклучувајќи крем за офорт, винил од матрица, лента за пренос, алатки и 10 ексклузивни дизајни. 2 фл. оз. Крем За Офорт. 9 во. х 3 стапки. Матрица Винил. 9 во. х 3 стапки. Трансфер Лента. Силуета Кука. Силуета Стругалка. 10 х Ексклузивни Дизајни За Офорт.

Главните својства

Избор на купувачот

Please wait...