0
clear
  • Животна Енергија Екосмарт Јога Мат Со Лента За Носење, Јога Повторете
  • -20%
  • -20%
Животна Енергија Екосмарт Јога Мат Со Лента За Носење, Јога Повторете

Животна Енергија Екосмарт Јога Мат Со Лента За Носење, Јога Повторете

DEN 1.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Дизајниран со совршено држење и амортизирање на ум, Животната Енергија со дебелина Од 4 мм Екосмарт Јога Мат ќе ве задржи на место за време на секоја јога сесија. Лесно текстурираниот, издржлив дизајн погоден за планетата гарантира нелизгачки перформанси тоа е одлично за секаков вид јога! Произведен без гума и првите шест најштетни фталати, оваа подлога е паметен избор за вас и за планетата. Материјалот TPE со дебелина од 4 мм обезбедува совршена перница и поддршка, и за почетници и за професионални јоги. Еко-пријателски ТПЕ материјал, најновото технолошко подобрување на традиционалните јога душеци. 6П БЕСПЛАТНО : Без латекс, без ПВЦ, нетоксичен, без мирис или штетни хемикалии, рециклирачки и еколошки. Лесно текстуриран издржлив, еколошки дизајн за изведба без лизгање одлично за топла јога!. Затворената клеточна површина лесно се чисти и ги запечатува мирисите и бактериите. Димензии : 68х24х4мм.

Главните својства

Избор на купувачот

Костум за дневна соба,спална соба, пред тоалетот и така натаму.Чувствувајте мека и удобна, светла боја, с

Реј СТАР Премиум Јога Мацекстра ДЕБЕЛА ЈОГА ПОДЛОГА : 72"(183см) х 32" (80см) Дебелина : 0,31 инчи, душеците за веж�

72 "(183см) х 26.77 " (68см) х 5мм за бесплатно движење на јога, Дебелина : 5мм за мекост и амортизирање, Дебелина О�

Материјал : Пвц Издржлив, ФталатСлободен Ве Молиме Запомнете : Исушете Го Пешкирот Пред Првата Употреба,

Гума за јогамат гума 3мм има текстура во форма на ткаенина, што ќе ве одржи на место за време на која било

Подгответе ја вашата штица за делфини, среќно бебе или полумесечина кога вежбате На Оваа Премиум Јога П�

Не можете да погрешите со Оваа Украсна Шема На Слонови Јога МатСлика од Shutterstock што ви дава автентичен ст

Гофит Јога Мат обезбедува одлична површина што не се лизга, која е идеална за вежбање јога и рутини за ис

Колкот да биде квадрат Мејнди Плоштад Јога Мат ви дава огромна слобода на душекот за да можете да премин

Вежбајте ги омилените потези на Пилатес и вежбите со овој Сот Пилатес Експрес Мат во Корал Црвена...

Подобро Зафат Јога мат е направен од премиум 100% рециклирачки и ЕКОЛОШКИ ТПЕ материјал кој е ОТПОРЕН НА У

Please wait...