0
clear
  • Weaver Серија 6.5 - Пушка Опсег Varminter Ретикула
  • -20%
  • -20%
Weaver Серија 6.5 - Пушка Опсег Varminter Ретикула

Weaver Серија 6.5 - Пушка Опсег Varminter Ретикула

DEN 3199.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

76683495525 78883 Серијата 40/44 може да се пофали со зголемување на понудите за опсег, сите со цели 40мм или 44мм. Оваа линија на пушки вклучува различни опсези на зголемување и зголемен избор на ретикули додека се одржуваат перформансите.Спецификации На Производотнаменски Модел За Точност На Засилување40/44 Серијарифлескоп Адџ Големина .125 moa @ 100 yds Зголемување 6-20x Цел 44mm Поле На Гледање 15.5-4.45 ft @ 100 yds Око Олеснување 3" Цевка Дијаметар 1" Должина 14.1" Тежина 20.5 мл Заврши Црна Мат Ретикула Varminter 849552 76683495525 ТКАЈАЧ ОПТИКА 40/44 6-20 X 44 MM AO OBJ 15.5-4.45 стапки @ 100 yds fov 1" цевка црна Мат Warminter.

Главните својства

Избор на купувачот

Секоја ткајачка база е обработена до најтесните толеранции за прилагодено вклопување Тие се дизајнира�

45618110376 15198 Серијата Симонс 22 МАГ ја продолжува традицијата Да биде најпопуларниот опсег На римфир Во Аме

Одржувањето на вашиот опсег совршено усогласен е од клучно значење за точноста на долг дострел и Индика

Опсегот На ЦЕНТРАЛНАТА точка 39х40мм Р / Г (Водич За Насочување На Траекторијата) нуди сигурност за да ги з�

4х32 Компактна Контура, Црна Мат,Самострел Ретикула, 46"+ Олеснување На Очите Перформанси кои не престанув�

Leupold VX2rifflescope 1.44 x 20 Клучни Карактеристики И Придобивки : индекс Исти Објектив Систем leupold ексклузивни, Ин�

"Прилагодено опремено за максимална заштита" Опсегот на опсегот на батлер Крик "инстант акција" беше изб

Прилагодлив за ветер и надморска височина Карактеристиките вклучуваат : вкрстена ретикула, магла и отп�

Hha Sport Mens Lh Оптимизатор Lite со Опсег На Оптички влакна од 3 Стапки Hha Sports XL5019lh Оптимизатор Lite Со Опсег На Опт

793676059877 Bsa 17sm624x44aocp Зголемување : 624x Objective : 44mm AOField На Гледање : 16.64.8 ft @ 100 yds Length : 14.3 Тежина : 21.7 oz Finish : Black Reticle

Гамо 4х32 Опсег со прстени Опсегот На Воздушната Пушка Гамо 4х32 нуди јасен, светол поглед на вашата цел Ди�

Please wait...