0
clear
  • Погодност Концепти Дизајни4удобност Тркалезно Складирање Отоманска, Тен Ткаенина
  • -20%
  • -20%
Погодност Концепти Дизајни4удобност Тркалезно Складирање Отоманска, Тен Ткаенина

Погодност Концепти Дизајни4удобност Тркалезно Складирање Отоманска, Тен Ткаенина

DEN 930.40

Износ
Во форма достапна за нарачката

Направете смела изјава со Дизајни4комфорно Тркалезно Складирање Отомански по Практични Концепти. Овој преоден отоман додава стилска функционалност во секоја просторија во вашиот дом. Совршен за мали простори, овој османлиски може да биде поврзан со вашиот омилен стол за софа или да се користи како прекрасно украсно парче акцент. Капакот е исполнет со густа перница од пена која нуди максимална удобност кога се користи како потпирач за нозе. Чувајте ќебе и повеќе во ова повеќекратно парче што има отстранлив капак за скриено складирање. Врвот на отоманскиот капак прикажува фино шиење и луксузно тафтување со копчиња за уредна и цврста завршница. Рамката на оваа шик подножје е изградена од цврсто и произведено дрво и е обложена со различни богати завршетоци за избор. Цврстите нозе се исто така изработени од цврсто гумено дрво, така што ова преодно парче сигурно ќе трае. Собранието по породувањето е лесно со само нозете кои имаат потреба од приврзаност. Завршете го вашиот модерен дизајн на домот денес со Дизајни4комфорно Тркалезно Складирање На Акцент Отомански Од Практични Концепти. Тапациран Во Различни Ткаенини И Вештачки Кожи. Отстранливиот Капак Нуди Лесен Пристап до Скриено Складирање. Пена Амортизиран Врв,Фино Шиење И Детали За Тафтување Со Копчиња. Цврстата Рамка Е Изградена од Цврсто И Произведено Дрво. (Л) 19.75 во. x (W) 19.75 во. х (Ж) 17 во. Бојата Може Малку Да Се Разликува поради Осветлувањето На Фотографијата или Приказот на Мониторите.

Главните својства

Избор на купувачот

За оние резервни пријатни ќебиња или дополнителни крпи или перници, оставете ги во оваа правоаголна коц

Тркалезниот Мебел Вонда Отоман беспрекорно се вклопува со традиционален или модерен декор со безвреме�

Оваа подножје од footан ќе стане фокусна точка на вашата градина или двор! Изработен од отпорен на временс

Потпрете ги нозете нагоре и бидете пријатни со овој османлиски лоренцо кадифе Идеален за отстранување �

Совладајте ја уметноста на дизајнот инспириран од средината на векот со преголемиот акцент На Флинтшир

Ова големо тркалезно складирање отоман нуди безвременски стил во згодна вештачка кожа Користете го во �

НА ПРВ ПОГЛЕД 1 Вкупна Висина : 16" 2 Вкупна Ширина : 16.5" 3 Тежина Капацитет : 300 4 Вкупна Длабочина : 16.5" ...

Од време на ужинка до време за релаксирање, Бакстон Студио Каси Кожа Отоманската Послужавник прави кори

Уживајте во современиот изглед кој носи удобност и стил во вашиот дом со Овој Кабриолет Софа Кревет Пау�

Ахим 6Фиока За Складирање Отоманската е утилитарна мешавина на стил и функција која добро ќе се вклопи в

НА ПРВ ПОГЛЕД Се одликува со простран простор за складирање и има капацитет да собере максимална тежин�

Создадете елегантна и формална дневна соба Со Мебел Од Меридијан Ад Лукас Кадифе Отоман Земајќи класич�

Натаниел домашна повеќенаменска клупа работи совршено како влезна клупа Може да биде и клупа за спална

Овој модерен отомански индустриски стил комбинира елегантна метална основа со иглатафтуван врв од три

Серијата Фурино Оксфорд Столче За Складирање Што може Да се Преклопи Отоман е направен за едноставни, н�

Вестон Дома Либи Ткаенина Масичка За Кафе Османлиски Со Права Основа е совршен додаток на вашата пријат

Со отстранливи врвови кои функционираат како послужавници кога се обратни, овој османлиски е корисен н�

Вклучува ? 1 Миа Отоманската? Слива Спецификации ? Опции За Боја : Зелена, Сива, Морнарица, Слива ? Должина �

Традиционалното Тркалезно Тафтувано Складирање На Бензара Отоман е решавач на проблеми Овој иновативе

Традиционално Тркалезно Тафтувано Складирање Отоманско, Темно КафеавоСалторо Шерпи Ова Мултифункцион

Направете Го Хомепоп Тркалезно Цветно Складирање Отоманско поинаков вид на цветно централно парче Изр�

Бакстон Студио Корин Модерен И Современ Темно Сива Ткаенина Тапациран Отомански модерен и современ инс

Едноставниот профил и класичниот стил на ова тафтувано складирање отоман го прави разноврсен за употре

Please wait...