0
clear
  • Женска Лига Тренинг Јакна-Електрична Сина Лимонада Бела-Медиум
  • -20%
  • -20%
Женска Лига Тренинг Јакна-Електрична Сина Лимонада Бела-Медиум

Женска Лига Тренинг Јакна-Електрична Сина Лимонада Бела-Медиум

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Полиестер. Затворање на патент. Машинско Перење. Сува ќелија : ткаенината ја отстранува влагата за да може брзо да испари, одржувајќи ве суви и удобни. Странични џебови со скриен патент. 100% полиестер - трикот - финиш : био-Базирана Фитилна завршница. Пума Женски Лига Обука Јакна-Електрична Сина Лимонада/Бело-Медиум.

Главните својства

Избор на купувачот

БАРАБАС машки кариран кариран дизајн сив и црн фустан елек се иновативни дизајни кои се фокусираат на у�

Големина : XXXL САД : 14 ВЕЛИКА БРИТАНИЈА : 18 ЕУ : 44 Биста : 108cm / 42 Одличен избор за жени, мажи, момчиња, девојчињ

Лесниот топол капут е изработен од супер мек, пријателски за кожата, удобен и топол материјал.Најдобра о

За НАС : бренд за облека плус големина инспириран од потребата на своите клиенти Во чекор со дизајнерски

Висококвалитетна Маица, многу погодна за надворешна / забава 4 Сад ВЕЛИКА БРИТАНИЈА ЕУ Биста Ракав Долж

Тежина : 0,6 кгоригин : Континентална Кинеска : Гуангдонгматеријал : Памук,Полиестерфилинг : Памук : Лежерн

Долги Женски Женски Џебови Со Ракави Со Врат Цврста Надворешна Облека Кардиган Женски Капут Работен Ка�

Пончо е назад и подобро од кога било! Ibrивотен, без напор и чудесен, пончото на пионерската пионер е слојо

Детали : * Големина На Ознака : S~5 XL, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат Табела со голем

Новата Јакна Од Алфа Кафез е идеална за вежбање вата, загревање или ладење по натпреварот Алфата е доста

За Сезона : Уживајте во фабричката директна цена од производите На Бајт Легендата Превозот цената е $0.99 �

Фокусирајте се На Женската Мода Кои Сме Ние Во Танминг, навистина веруваме дека секој заслужува подобар

Разновиден : овој ветробран е идеален за патување, патека, трчање, пешачење, работа, голф итн.Издржливост

картиган; преголем кардиган; кафеав кардиган; кардигани за жени лесни; лесен кардиган за жени лето; жени

1,7 мл / ид2 / 58 гсм, 100% полиестерска тафта; водоотпорна завршница; Централен преден серпентина патент со л

67" Ракав : 62 CM / 24.57" Ракав : 65см / 25.53"Големина : Xxl сад : 12 велика британија : 16 Еу : 42 Биста : 126cm / 49 Кардиганите �

Мажите Зима Топла Качулка Мека Школка За Ветроупорна Мека Палто Јакна Зајакнување на должината на рака�

Please wait...