0
clear
  • Конец Брои Квалитет Лист Постави Длабок Џеб Египетска Памучна Боја Виолетова Цврста Големина Крал
  • -20%
  • -20%
Конец Брои Квалитет Лист Постави Длабок Џеб Египетска Памучна Боја Виолетова Цврста Големина Крал

Конец Брои Квалитет Лист Постави Длабок Џеб Египетска Памучна Боја Виолетова Цврста Големина Крал

DEN 1.67

Износ
Во форма достапна за нарачката

100% Египетски Памук нуди барана комбинација на супериорна сила, луксузна мекост и прекрасен сјај. Овој лист поставен од 100% памук. Спијте подобро и будете се секое утро чувствувајќи се освежено и полно со енергија. Свилени меки, најудобни и луксузни чаршафи што можете да ги најдете. 100% ГАРАНЦИЈА ЗА ЗАДОВОЛСТВО - нашите производи се поддржани од неверојатна услуга За клиенти Овие 100% памучни листови се потрајни, природни и еколошки, во споредба со листовите од микрофибер кои привлекуваат прашина и статични и можат да бидат нездрави за вас и за животната средина 100% Египетски Памук. Увезени. Комплет листови со кралска Големина 4 парчиња : 1 Рамен Лист : 102 "x108" ; 1 Целосно Еластизиран Вграден Лист : 72" x 80"; и 2 Стандардни Навлаки за Перници : 20"x 40". 100% Египетски Памук нуди барана комбинација на супериорна сила, луксузна мекост и прекрасен сјај. Овој лист поставен од чист 100% памук. ИНСТРУКЦИИ ЗА НЕГА : Машинско перење во ладна вода со слични бои. Падне сува ниска. Не избелувајте.

Главните својства

Избор на купувачот

100% Египетски Памук нуди барана комбинација на супериорна сила, луксузна мекост и прекрасен сјај...

Опис на производот Подготвено ги направи овие 2 парчиња 100% памук 400 на конец за стандардни случаи на перн

100% Египетски Памук нуди барана комбинација на супериорна сила, луксузна мекост и прекрасен сјај Овој Вг

Џеб од 22 инчи опремен лист со еластичен наоколу силно ќе го држи вашиот душек и ќе ве заштити од сон Издр�

Овие комплети на листови ќе останат мирисани свежи, употреба по употреба и миење по миењето.), 2стандардн

Доживејте го мекиот и нежен допир на фино долг памук на главниот памук со опсегот на нектарофт на компле

СТИЛ Пополнете ги вашите сетила со мекиот ткаен луксуз на овој кадифен број од 400 нишки поставен во едно�

, потоа зашиени, индивидуално проверени за да бидат без дефекти и конечно спакувани за продажба .Чистиот

Колекцијата На Кревети Крајна мешавина на изработка и елеганција, нашите Кревети се дизајнирани да ...

Пакетот Вклучува 1 Вграден Лист + 2 капак За Перница 600 конец брои со луксузен изглед и свилен мек допир к�

Излезот на Рути е деловно семејство во сопственост и управувана од нашето основање во 2005 година...

Пакетот Вклучува 1 Вграден Лист + 2 капак За Перница .1000 конец брои со луксузен изглед и свилен мек допир к

100% Памучен Лист За Перкале За Детски Креветчиња За дневна нега Мерки 23 " од 40" ЦВРСТИ еластични ремени за

Пакетот Вклучува 1 Вграден Лист + 2 капак За Перница 1100 конец брои со луксузен изглед и свилен мек допир к

Овие комплети за памучни листови Hemstitch ќе обезбедат удобност и прекрасен добар сон Опремениот лист ги с�

Please wait...