0
clear
  • Додатоци за надвор
  • -20%
  • -20%
Додатоци за надвор

Додатоци за надвор

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Offray нуди широка палета на бои затоа што наоѓањето додаток што е само вистинската боја е клучно за вашите занаетчиски проекти, цветни аранжмани и додавање на коса. Од пред -лакови до деликатни цветни акценти до пенливи скапоцени камења, додатоците за офрај се совршени за додавање на елегантен допир на акценти на венчавки и матурски, цвеќиња или фаворити, украси и многу повеќе. Завршете ја колекцијата за материјали за шиење со асортиман на додатоци за offray. Findе најдете бесконечни намени за додатоци. Додатоци за лента со лента од 3/инчи сатен со сатен 5-петални цвеќиња со центар на ринестон, 10-пакувања · Секоја пакет вклучува 10 чајници, сатенски цвеќиња со јасен центар на ринестон · Цвеќињата се дијаметар од 3/4 "· изработени од 100% полиестер · секој Цвет има лепило налепница назад · мини цвеќиња се одлични за проекти за шиење и изработка · Побарајте додатоци за дополнителни бои и дизајни за да ги завршите вашите проекти. · За инспирација и идеи за проекти, посета.

Главните својства

Избор на купувачот

Оваа уникатна сатенска лента со едно лице, исечена е отпечатена од едната страна, мазна на допир, мека, и�

Офреј беше пионер во развојот на полиестерска лента и и денес произведува полиестерски ленти во мноштв�

Потпирачката Лента Со Двојно Лице Сатенска Лента е најдобриот акцент за подароци и цветни букети за раз

Christmasем хартија и плик Божиќна карирана лента е најдобрата подножје за вашите подароци за празници и пр�

Опис : со живописна боја и дизајн на цвеќе од слива, мрежестата лента е совршена за правење самостојни ра

Заоблена Лента Широка 11 / 2 Инчи 10 Јарди Кафеава Заоблена Лента, 11 / 2 "x 10 yds : овој пакет содржи една калем о

Пластична лента за рафија хартија е најдобрата замена за канап кога сакате да им дадете на вашите проек�

Додадете празничен и креативен изглед на вашиот празничен декор со оваа прекрасна лента...

Елеганција, класа и стиловаа лента сигурно обезбедува! Изработена од мазен, сатенски материјал оваа лен

Снегулките за сјајни сјајни светла и карирани панделки работат за кој било од вашите потреби за занаетч

Џем Хартија И Плик Кадифена Плишана Лента е совршен акцент за додавање на кој било од вашите празнични п

Please wait...