0
clear
  • Пазарна неславна ладен чај, Оз
  • -20%
  • -20%
Пазарна неславна ладен чај, Оз

Пазарна неславна ладен чај, Оз

DEN 111.68

Износ
Во форма достапна за нарачката

Пазарниот неслад леден чај е природно зачинет и е изработен со приготвуван црн чај. Нашиот класично вкусен чај е без шеќер и се состои од квалитетни состојки кои обезбедуваат јасен, вкусен вкус на секоја голтка. Овој пијалок најдобро се ужива во жешкиот ден на летото, но е подеднакво прекрасен како освежувачки третман во кое било време од годината. Уживајте во разладен над мразот со клин од лимон за освежувачки третман. Ова шише со индивидуална големина го олеснува уживањето во вашиот омилен пијалок на чекор. Уживајте во одличниот вкус на пазарот незасладен замрзнат чај. Идеи и квалитетни состојки, тоа е како пазарот ја носи најдобрата храна на вашата маса. Ние сме посветени да испорачаме свежина што можете да ја вкусите и да ја видите. Marketide нуди најдобро во свежа храна, загарантирана со, работејќи во партнерство со земјоделци, пекари и готвачи за највисок квалитет, автентични состојки и омилени рецепти. Пазарниот неслам чај од замрзнат, 16 fl oz : природно зачинет. Без шеќер. Јасни и ладни незасладени приготвувани црн чај. Кошер. Нето тежина 16 мл.

Главните својства

Избор на купувачот

Please wait...