0
clear
  • Основни Работи За домаќинството Мега Пресување Станица Пеглање Одбор Со Челик Врвот, Бронза Заврши
  • -20%
  • -20%
Основни Работи За домаќинството Мега Пресување Станица Пеглање Одбор Со Челик Врвот, Бронза Заврши

Основни Работи За домаќинството Мега Пресување Станица Пеглање Одбор Со Челик Врвот, Бронза Заврши

DEN 745.12

Износ
Во форма достапна за нарачката

Исто така, брзо се поставува со практични прилагодливи височини : само користете ја бравата за нозе за да ја изберете вистинската висина за вас. Ова ги обесхрабрува случајните брчки или отпечатоци од мрежестиот врв. Наместо типична тенка подлога од пена, која често брзо се распаѓа, горниот дел од челичната мрежа е слоевит со мека облога од дебели влакна од 6 мм.

Главните својства

Избор на купувачот

Добијте го целото пеглање постигнато Со Медот Може Да Направи Даска за Пеглање Со Одмор Од Железо, БРД0129

Please wait...