0
clear
  • Уникатни поволни цени сатен перница со патент, крал, розова
  • -20%
  • -20%
Уникатни поволни цени сатен перница со патент, крал, розова

Уникатни поволни цени сатен перница со патент, крал, розова

DEN 502.24

Износ
Во форма достапна за нарачката

Изработено од сатенска ткаенина, ткаенина од 300 теми, уникатни случаи со сатен перници, нуди не само мека и удобна текстура, туку и одлична за вашите перници. Висока густина ткаена ткаенина, дизајн на затворање на патенти. Овие перници се мазни со добра дишеност. Бројни опции во боја се обезбедени за да одговараат на вашиот мебел и декор за домови. Машинско миење во ладна вода, паѓајте суво на тивок, не бели. Бидејќи памучниот материјал може да се брчки ако се користи за да се сува суво, препорачуваме да го извадите од фен пред процесот на сушење да заврши или да се сува суво. Измијте внатре и со слични бои. Ве молиме, проверете дали перниците ја вклопуваат вашата големина на перницата пред купувањето и да дозволите мала разлика во бојата, како резултат на мониторинзите на резолуцијата и осветленоста на светлината во студиото. Служба на потекло : Увоз наФрабрика Содржина : 100% сатенски уникатни поволни цени 6 пакет сатенски перници со патент, крал, розова, розова, розова, розова, розова, розова, розова, розова, розова, розова, розова, розова, розова, розова розова Свилен сатен ткаенина. 300 броење на нишки. Скриено затворање на патент. Цврста боја. Вклучува само 6 парчиња перници. Перница не е вклучена. Машинско миење ладно, суво суво на ниско ниво. Земја на потекло : Увезена содржина на ткаенина : 100% сатен.

Главните својства

Избор на купувачот

Направено од 100% египетска памучна ткаенина, ткаење од 250 конец, уникатни поволни цени за перници за тело,

Изработено од египетска памучна ткаенина, ткаење на 300 теми, уникатни случаи со перници за каросерии нуд

Направено од сатенска ткаенина, уникатни поволни перници за перници нудат не само мека и удобна текстур

Луксузот е сè во деталите Можете да ја реновирате и редекорирате целата своја спална соба, но ако ја ста�

Сатенската перница е направена од 100% полиестер (сатенска ткаенина), мека и удобна и обезбедува луксузен

Колеџот ги опфаќа брендот Флорида Гејтерс Кинг со големина перница е перница, направена за да одговара �

Скриено затворање на патент за да се обезбеди перница во место За да одговарате на кој било кревет пост�

Луксузна ткаенина Мека покривка пријателска за кожата е изработена од 100% материјал за ткаенини со микр

Изработено од египетска памучна ткаенина, ткаење на 300 теми, уникатни капаци за перници за тело, нуди не �

Боја : Бела Упатство за нега : Машинско миење ладно, нежен циклус, суво суво на ниска температура, ладно ж�

Сатенската перница е направена од 100% полиестер (сатенска ткаенина), мека и удобна и обезбедува луксузен

Сатен перница Шам Помогнете да се избегне затегнување на косата и фриз, косата не се крши лесно.Перницат

Наменето да го внесе луксузот на салонот во вашиот дом, 100% чиста свилена перница е олицетворение на без �

Направено од полиестерска сатенска ткаенина, уникатните поволни перници за каросерија нудат не само ме

Please wait...