0
clear
  • Розова Штрк Утринска Мачнина Чај: Органска Ѓумбир Праска, Повремена Гадење Поддршка За Бремени Жени
  • -20%
  • -20%
Розова Штрк Утринска Мачнина Чај: Органска Ѓумбир Праска, Повремена Гадење Поддршка За Бремени Жени

Розова Штрк Утринска Мачнина Чај: Органска Ѓумбир Праска, Повремена Гадење Поддршка За Бремени Жени

DEN 207.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Чајот Од Утринска Мачнина Со Розов Штрк е органски, Чај Од Праска Од Ѓумбир без Кофеин, направен со Црвени Лисја Од Роибос. Чајот Од Утринска Мачнина Со Розов Штрк Е наменет за бремени жени и може да се користи за ублажување на утринска мачнина, гадење, дехидрација, запек и други дигестивни непријатности. Секоја торбичка содржи 15 биоразградливи кесички чај, а секоја кесичка чај прави 2 чаши. Розов Штрк Утринска Мачнина Чајот може да се користи со Други Розови Штркови Утрински Мачнини или Пренатални производи за поддршка на потребите за бременост. Овие изјави Не се оценети од Администрацијата за Храна и Лекови. Овој производ не е наменет за дијагностицирање, лекување, лекување или спречување на каква било болест. Вкус : Ѓумбир Праска. Големина : 30 чаши (Пакување од 1) билен чај за повремени утрински мачнини, варење и гадење во бременоста . УСДА органски Црвен Роибос и Ѓумбир . Поддржува дигестивна благосостојба и гастрична подвижност . Секое пакување содржи 15 кесички чај, за 30 шолји чај . Вкус : Ѓумбир Праска . Трети лица тестирани. Нема гмо, глутен, соја или млечни производи. Пинк Штркот е гордо Во Сопственост На Жените и Жените.

Главните својства

Избор на купувачот

Please wait...