0
clear
  • Леопард Топла Зимска Облека За Кученца За Миленичиња Качулка Комбинезон Пижами Надворешна Облека
  • -20%
  • -20%
Леопард Топла Зимска Облека За Кученца За Миленичиња Качулка Комбинезон Пижами Надворешна Облека

Леопард Топла Зимска Облека За Кученца За Миленичиња Качулка Комбинезон Пижами Надворешна Облека

DEN 0.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Спецификации : . Мек материјал, го прави вашето кученце удобно и топло. Моден дизајн, направете го вашето мало куче попривлечно. Заштитете го вашето куче од студ, чувајте го вашето куче топло. Тип : Облека За Кучиња. Пол : Унисекс. Материјал : Фланелен. Стил : Мода, Секојдневен. Сезони : Студена Пролет, Aut, Зима. Карактеристики : Леопард Шема, Качулка Палто, Шапка, Топло, Кутре Палто. Детали За Големината. [Нашата Големина И] Должина На Грбот : 18см/7.09", Јака : 25см/9.84", Градите : 28см/11.02 " (Прибл.). [Нашата Големина М] Должина На Грбот : 22см/8,66", Јака : 29см/11,42", Градите : 33см/12,99 " (Прибл.). [Нашата Големина L] Должина На Грбот : 26cm/10.24", Јака : 32cm/12.60", Градите : 38cm/14.96 " (Прибл.). [Нашата Големина XL] Должина На Грбот : 32cm/12.60", Јака : 34cm/13.39", Градите : 42cm/16.54 " (Прибл.). [Нашата Големина XXL] Должина На Грбот : 40cm/15.75", Јака : 35cm/13.78", Градите : 48cm/18.90 " (Прибл.). Забелешки : . Ова Е Големина На Етикетата (азиска / кинеска големина)околу 2/3 големини помали од големината НА ЕУ ВО САД! Ве молиме, проверете дали овие вистински мерења ќе ви одговараат!. Вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од сликите прикажани на веб-страницата предизвикани од многу фактори како што се осветленоста на вашиот монитор и осветленоста на светлината. Пакетот Вклучува : . 1 х Облека За Кучиња Мек материјал, го прави вашето кученце удобно и топло. Моден дизајн, направете го вашето мало куче попривлечно. Заштитете го вашето куче од студ, чувајте го вашето куче топло. Погодни да се носат : овие миленичиња куче мека пижами се еластични и флексибилни, кои може да се водат сите делови на телото, наместо на должината, им даде на вашиот виршла многу простор да го направи својот пишам или измет, погодно за кучиња со опашки да се носат и оди до бањата на полноќ. Леопард Шема, Качулка Палто, Шапка, Топло, Кутре Палто.

Главните својства

Избор на купувачот

Тип На Ставка : Облека За Миленичиња Сезона : umn, Зима Големина : С / М / Л / ХЛ Боја : Црвена, Зелена, Сина...

Миленичиња Комбинезон Симпатична Малку Жолта Патка Печатење Екипажот Вратот Еластична Лента Дизајн Па

Празнични мода за вашиот крзнен пријател! Лесен пристап до поводник Мека, удобна плетена маичка Големо

Симпатична шема, шик, погодна за Носење Во Божиќ или секојдневниот живот, додадете повеќе пријатна и то�

Please wait...