0
clear
  • Gdiapers Gpants Голема пелена за еднократна употреба на 26-килограми
  • -20%
  • -20%
Gdiapers Gpants Голема пелена за еднократна употреба на 26-килограми

Gdiapers Gpants Голема пелена за еднократна употреба на 26-килограми

DEN 319.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Големата пелена за еднократна употреба опфаќа 26-36 lbsgtips Само за новороденчиња Конграции! Родителството ќе биде прекрасно. И убава. И најтешкото нешто што некогаш ќе го направите. Затоа, верувајте си. Дишете. И да се занимаваат со слатки детали. Крши и удобно од првиот ден. И ништо не одговара на нови бебиња подобро од новородените Gpants затоа што тие се специјално дизајнирани за првите неколку недели од животот.Умбилни жици и скапоцена кожа. • Новородените Gpants се спуштаат пред, подолу, копчето за стомакот, за да се овозможи да се лекува папочната врвца. • Нежните страни нека ситни нозе се навиваат природно. • Табовите се прицврстуваат околу грбот за максимална удобност. • Greathe ™ Технологијата дозволува да дише деликатната кожа на вашето бебе, што ја намалува иритација и осип на пелена.Бинус : Отстранлива торбичка со Greathe ™ технологија ви овозможува да ви овозможи да да имате технологија GBreathe. Заменете ја само торбичката наместо целиот Pant.100% Compostable* Производ се карактеризира со мек памук - шарен, еднократно покритие за пелена. Дише - уникатна водоотпорна технологија GBreathe. Вметнување за еднократна употреба - компостибилно (само влажни) или црвенило. Нежно истегнување - за удобност околу половината и нозете. Совршено големина - повеќекратни големини од новороденче до дете. Trim Fit - Non -Bulky за одлично вклопување. Упатство за корисникот на корисникот (H.U.G.). Директно измет на Гдиперс. Совети, навестувања и видеа на Дознајте повеќе за компостирање на домови во Дознајте повеќе на. Поврзете се со нас на Фејсбук, Твитер, Пинтерест и Инстаграм. Врски на. 2 $ од кој било откуп на производот Gdiapers на. Мора да се најавува за употреба. Една употреба по клиент што важи само во американскиот код за купони на исходот : 2 $ Off GDiapers US PANTER 10/592126.

Главните својства

Избор на купувачот

Големина две модерни пелени и придобивки од пелени од крпа : ? Пријатна, дише, ултра удобна водоотпорна т�

Супер мек и истегнат за да остане во чекор со дури и со најактивните бебиња! Само две димензии на покрива

Супер мек и истегнат за да остане во чекор со дури и со најактивните бебиња! Само две димензии на покрива

Чувајте го вашето малечко суво и удобно со овој Gdiapers, пробајте ме пакет Кутијата доаѓа со два пара меки п

Please wait...