0
clear
  • Аусист Килим Оксфорд Кампување Пикник Ќебе Отворено Преклопен Плажа Мат Оксфорд Крпа Преносни Пикник Мат Дозвола
  • -20%
  • -20%
Аусист Килим Оксфорд Кампување Пикник Ќебе Отворено Преклопен Плажа Мат Оксфорд Крпа Преносни Пикник Мат Дозвола

Аусист Килим Оксфорд Кампување Пикник Ќебе Отворено Преклопен Плажа Мат Оксфорд Крпа Преносни Пикник Мат Дозвола

DEN 287.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Оксфорд Кампување Пикник Ќебе Отворено Преклопен Плажа Мат Оксфорд Крпа Преносни Пикник Мат. Карактеристики : . Идеален за трева, излети, кампување, плажа, концерти на отворено, задни порти, стадион, спортски настани и секој друг пат кога ќе се дружите. Земете ја оваа пренослива подлога каде и да одите и уживајте во природата со семејството!. Спецификации : . Материјал : Оксфорд Крпа,полиестер, сунѓер. Димензии на функцијата : 150 х 200 см. Листа На Производи : . 1x пикник мат. Забелешки : . Поради различни монитори и светлосни ефекти, вистинската боја на предметот може да биде малку поинаква од бојата прикажана на сликата. Фала!. Поради рачно мерење, дозволете мало отстапување на мерењето. Насловна : Складирање и преносни маса мат, влага-доказ мат, подлога, подот мат 1.5*2м вода растенија. Долготраен и издржлив килим кој ќе трае долго време. Елегантен и чист разноврсен изглед кој ќе се вклопи во секоја бања или соба во прав. Разновиден-Не застанувајте под туш. Иако овие можат да се користат како душеци за бања за употреба во подот во бањата, можете да ги поставите насекаде - кујната, суетата, гостинската соба - изборот е ваш. Чувството На Дом-даваме приоритет на удобноста и леснотијата на користење со материјали кои се чувствуваат добро и се доволно издржливи за да се спротивстават на абењето на секојдневниот живот. Ние ги дизајнираме нашите производи за да создадеме дом кој се чувствува удобно, радосно и автентично.

Главните својства

Избор на купувачот

Е вашиот најдобар придружник за секојдневниот живот и активности на отворено! Ова е исто така подарок з�

Водоотпорен Оксфорд Кампување Пикник Ќебе Отворено Преклопен Плажа Мат 57*31.5 Инчи Карактеристики : 1...

Водоотпорен Оксфорд Кампување Пикник Ќебе Отворено Преклопен Плажа Мат Водоотпорен Оксфорд Крпа Прено

1 Голем и компактен : 200см Х 185см можат удобно да сместат 13 возрасни лица Се преклопува во компактна голем�

НИКОГАШ ПОВЕЌЕ НЕ ПЛАШЕТЕ СЕ ОД ЗИМСКОТО ВРЕМЕ останете топли и суви во белилата додека ги поддржувате �

Please wait...