0
clear
  • Јаглен Црна Фарма Маса Кујна Маја Жакард Памучни Јазли Реси Југозападен Правоаголник Поставување На 6
  • -20%
  • -20%
Јаглен Црна Фарма Маса Кујна Маја Жакард Памучни Јазли Реси Југозападен Правоаголник Поставување На 6

Јаглен Црна Фарма Маса Кујна Маја Жакард Памучни Јазли Реси Југозападен Правоаголник Поставување На 6

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Јаглен и крем се мешаат во повторувачка шема на мотиви во форма на шеврон и дијамант за живописен изглед Во Комплетот За Подлога Од 6 Маја Жакард. Комплетот е жакард ткаен памук, со ресни на кратките краеви.Спецификацииматеријал : 100% Памучни Димензии : 6 x Placemat - 12" x 18"Тежина : 0,9 lb Colors : Јаглен, Овесна Каша Производител Земја : Индијакаре : Машинско Перење, Сушење Суво Ниско, железо безбедно жакард ткаат. Ленти на задебелени племенски дизајни во јаглен црна и овес сенка предиво. Исечени со реси од 1" на двата краја. Ткаени : Разбој ткаени, Машина зашиени.

Главните својства

Избор на купувачот

● Висококвалитетен и практичен ● есенската подлога за трпезариска маса е изработена од 100% висококвали

Каролини Богатства SS4773 PKCARC Розова Брада Collie Сет на 2 Чаша Носителот Автомобил Подлошки Големи, разнобој

Големина : 4 х 4 инчи (10,2 х 10,2 см) 0,7 см (0,2 инчи)дебелина класификација : Подножје : дизајн Во Форма На Квадра�

Не треба да се грижите за избледување, деформација или други проблеми со квалитетот Совршена Големина :

Каролини Богатства CK5590 FC Colorpoint Shorthair 3 Мачка Љубов Пена Coaster Сет на 4, Црвена, 3 1 / 2 x 3 1 / 2, мултиколирана Пен�

Кихаут Попуст Памучно Предиво Рами Трпезариска Маса Изолациона Подлога Дебела Ткаена Подлога За Домаќ�

Подлогите НА DII се главен елемент за секоја кујнска маса, ќош за појадок и трпеза Изработени од 100% памук,

Каролини Богатства SS4547 CARC Фокс Териер Бонбони Трска Празник Божиќ Сет На 2 Чаша Носителот Автомобил Под�

Апсорбирачки керамички Подлогигорниот слој на Подлогата е апсорбирачка керамика, брзо ги апсорбира да�

За Производот : не можете да погрешите со овој уникатен сет на подлоги кои комбинираат стил и функција...

Абсорбента керамичка подлога : керамичкиот подлога со знаме е изработен од специјален абсорбента керам

Нашите пвц ткаени подлоги се прекрасна мешавина од 70% пвц и 30% полиестер, Може да се Пофали со отпорност н

DII нуди целосна колекција на дизајни базирани на трендови за сите сезони Вклучување на најжешките бои и

Крпа За пеглање Отпорна на топлина Заштитна Изолациона Подлогатопло Домашно Пеглање Матве не нудиме из

Каролини Богатства CJ2012Mcarc Писмо M Цвеќиња Ретро Сини Сет на 2 Држач За Чаши Автомобил Подлоги Големи, раз�

Каролини Богатства CJ1037VCARC Монограм Почетна V Зебра лента и Розова Сет на 2 Чаша Носителот Автомобил Подл�

Каролини Богатства CK5571 FC Бурмила Мачка Љубов Пена Подлога Во собата на 4, Црвена, 3 1 / 2 x 3 1 / 2, мултиколиран

Каролини Богатства BB5278 CARC Малтешки Сет од 2 Чаша Носителот Автомобил Подлоги, Голем, разнобоен Сет на 2 Ч�

Ние нудиме целосни колекции на дизајни базирани на трендови, кои ви носат свежи, иновативни линии на ква

Пена Подлога 3,5 инчи на 3,5 инчи Трајно обоен и отпорен на избледување Одлично е да ја чувате водата од ваш

Почитуван клиент, Добредојдовте во нашата продавница.Квалитетот на нашите производи е загарантиран и ц

Лесно за правење, забавно за правење Дизајн уникатен подлоги со едноставно лепење плочка во место Вклуч

Шарени Апсорбирачки Подлоги За Автомобили Од Песочник Комплет од 2 со овој дизајн Двата подлоги имаат д�

Богатства НА каролина LH9374 PKCARC Розова Басет Песна Сет на 2 Чаша Носителот Автомобил Подлошки Големи, разн

Please wait...