0
clear
  • Brybelly Холдингс CPSLBL-Жолта-Ролна-Жолта Празна Глина Двоен Трапезоиден Покер C
  • -20%
  • -20%
Brybelly Холдингс CPSLBL-Жолта-Ролна-Жолта Празна Глина Двоен Трапезоиден Покер C

Brybelly Холдингс CPSLBL-Жолта-Ролна-Жолта Празна Глина Двоен Трапезоиден Покер C

DEN 2.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ова е Жолта празно Глини Двојно Трапезоидни казино глина покер чип Од Глинени Игри. Claysmith нуди вистински казино квалитет покер чипови за домашен играч. (Ве молиме нарачајте ги во чекори од 25).Овој Празен Двоен трапезоиден чип е поставен на Глинест Игри " бод и линија " обликуван покер чип. Има четири рабни точки со уникатни надворешни и внатрешни трапезоиди долж четири страни.- ШКУ : Брибл3068 Високо Препорачливо. Класичен дизајн. Врвен квалитет.

Главните својства

Избор на купувачот

Водете Војна Насекаде класичниот цитат, "Борете Се Попаметно, Не Потешко" е само половина во право Во Стр

Земете ја вашата омилена покер игра на патот кампување задната врата партии или било каде со овој удобе�

Please wait...