0
clear
  • Гејтс Камион И Автобус V-Појас Зелена Лента Погон Појас
  • -20%
  • -20%
Гејтс Камион И Автобус V-Појас Зелена Лента Погон Појас

Гејтс Камион И Автобус V-Појас Зелена Лента Погон Појас

DEN 172.64

Износ
Во форма достапна за нарачката

Гејтс Камион и Автобус V-Појас специјално дизајниран за тешки камион, автобус и теренски опрема апликации. Апсорбира нормални ударни оптоварувања без оштетување на ременот. Карактеристики и Придобивки : Специјалните затегнувачки жици даваат висока отпорност на истегнување. Специјалниот дизајн на засек се спротивставува на пукање додека обезбедува поддршка за член на истегнување за време на работата. Нафта и отпорни на топлина изградба во текот на. Ги исполнува СПЕЦИФИКАЦИИТЕ SAE J636b и SAE J637. Длабоката шема на засеци, исто така, овозможува поголема флексибилност во однос на макарите со мал дијаметар и помага да се одржи ременот ладен. Гејтс Камион И Автобус V-Појас Зелена Лента Погон Појас.

Главните својства

Избор на купувачот

Гејтс е најголемото глобално производство на временски ремени ЗА ое Ова значи дека Гејтс е во состојба �

Гејтс Флитрунер МикроV Појасите се дизајнирани за најтешките апликации Конструкцијата на флитрунер об�

Увоз или домашен, автомобил или камион, секое возило може да зависи од супериорниот квалитет На Портите

Увоз или домашен, автомобил или камион, секое возило може да зависи од супериорниот квалитет На Портите

Се препорачува за употреба на специјални дискови каде што ограничувањата на просторот и тежината се кр�

Заменски појас за најсложените погони на моторот Поради термичките сили, овој променлив засечен појас �

Увоз или домашен, автомобил или камион, секое возило може да зависи од супериорниот квалитет На Портите

Увоз или домашен, автомобил или камион, секое возило може да зависи од супериорниот квалитет На Портите

Дизајнирана за најтешките апликации, конструкцијата На Флитрунер обезбедува супериорна флексибилност

Екстремното тестирање, во контролирани средини, како и на тркачки возила, докажа дека појасот ГСила е со

Гејтс POWERLINK погонските ремени се специјално дизајнирани за различни моторизирани апликации За Контину�

Гејтс е најголемото глобално производство на временски ремени ЗА ое Ова значи дека Гејтс е во состојба �

Комплетните Комплети За Серпентина го олеснуваат обновувањето на целиот систем за погон на дополнител�

Автомобилски VРебрести Појас Тешки Порти K080590 HD Флота Тркач МикроV Појас Одговара Избери : 1995 CHEVROLET GMT400 8 Cy

Системите За Возење Со Истегнување Бараат Високо Инженерски Решенија.Гејтс МикроV Ремените За Истегнув

Увоз или домашен, автомобил или камион, секое возило може да зависи од супериорниот квалитет На Портите

Увоз или домашен, автомобил или камион, секое возило може да зависи од супериорниот квалитет На Портите

Гејтс POWERLINK погонските ремени се специјално дизајнирани за различни моторизирани апликации За Контину�

Гејтс Труфлекс VПојасите се препорачуваат за тревник и градинарска опрема со помала моќност, погони за �

Увоз или домашен, автомобил или камион, секое возило може да зависи од супериорниот квалитет На Портите

Гејтс е најголемото глобално производство на временски ремени ЗА ое Ова значи дека Гејтс е во состојба �

Дизајнирана за најтешките апликации, конструкцијата На Флитрунер обезбедува супериорна флексибилност

Увоз или домашен, автомобил или камион, секое возило може да зависи од супериорниот квалитет На Портите

Please wait...