0
clear
  • Супериорен 4-Парче Класичен Слонова Коска Памук Мешавина Лист Во Собата, Целосна
  • -20%
  • -20%
Супериорен 4-Парче Класичен Слонова Коска Памук Мешавина Лист Во Собата, Целосна

Супериорен 4-Парче Класичен Слонова Коска Памук Мешавина Лист Во Собата, Целосна

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Материјал : 53% Памук 47% Полиестер. Отстранете ја постелнината од машината за сушење веднаш, притиснете со топло железо доколку е потребно. Ве молиме следете ги упатствата за нега на етикетата со цел да се минимизираат брчките и/или намалувањето. Грижа : машина за перење. За сите големини, овој комплет вклучува преголем длабок џеб вграден чаршав за да одговара на душеци дебели 15" до 18".За мека удобност, мазни и чаршафи без брчки секоја вечер, одлучете се За Супериорниот Сет На Листови За Мешавина од Памук. Стил : Модерен, Преоден, Современ, Секојдневен, Традиционален. Димензии : Калифорнија Кралот Опремени Лист е 72" широк x 84" долго x 18" длабоко, Рамен Лист е 108" широк x 102" долго, и секој Pillowcase е за 20" широк x 40" долго Целосно Опремени Лист е 54" широк x 75" долго x 18" длабоко, Рамен Лист е 81" широк x 96" долго, и секој Pillowcase е за 20" широк x 30" долго Кралот Опремени Лист е 78" широк x 80" долго x 18" длабоко, Рамен Лист е 108" широк x 102" долго, секој Pillowcase е за 20" широк x 40" долго Олимписки Кралицата Опремени Лист е 66" широк x 80" долго x 18" длабоко, Рамен Лист е 97" широк x 105" долго, и секој Pillowcase е за 20" широк x 30" долго Кралицата Опремени Лист е 60" широк x 80" долго x 18" длабоко, Рамен Лист е 90" широк x 102" долго, и секој Pillowcase е за 20" широк x 30" долго Сплит Кралот Опремени Лист е 38" широк x 80" долго x 18" длабоко, Рамен Лист е 108" широк x 102" долго, и секој Pillowcase е за 20" широк x 40" долго Сплит Кралот Опремени Лист е 38" широк x 80" долго x 18" длабоко, Рамен Лист е 108" широк x 102" долго, и секој Pillowcase е за 20" широк x 40" долго. Бои : Бургундска, Корална, Сива, Ловец Зелена, Слонова Коска, Светло, Сива, Темносина, Слива, ' Рѓа, Чај, Тегет, Бела. З полите стил. Вклучувајќи 1 целосно еластичен вграден лист, совршен за душеци до 18" дебел, 1 рамен чаршав и 2 навлаки за перници (1 За двојна ГОЛЕМИНА XL), овој разноврсен комплет има се што ви треба. Сетот може да се пофали со суптилен трепет од финишот на сатен ткаат.

Главните својства

Избор на купувачот

Без напор подигнете ја удобноста на вашата спална соба Со луксузни листови со броење од 620 конци Со Едно�

Топла бања, некои кадифни Пј, и овие листови со сатенско ткаење ќе додадат пица во секоја спална соба во �

Претворете го вашиот кревет во оаза со луксузни чаршафи Од Жан пјер Премиум предива од 420 конци се напра�

Осмелете се да бидете поинакви со листот Пчели Од Афион Фриц поставен за неочекуван и уникатен потпис н�

Совршено парче за слоевитост во текот на целата година Марен има конструкција од 100% памучна двојна ткае

Направете го вашиот кревет вашето среќно место Со 300Конец Брои 100% Египетски Памук Длабоко Џеб Лист Во со

Овие микрофибер од 100гсм длабоки џебни чаршафи носат малку луксуз на местото каде што се одмотувате и по

Класици за удобност Цела Сезона Комплет Плетени Листови Од Памучна Мешавина, Темно Сива, Крал : Овој Ком�

Живописни Бои Отпорни На Избледување : Селин Лен Микрофибер Е Направен Да Изгледа Добро Како Што Се Чувс

Супериорен 300 Конец Грофот Египетски Памучен Лист Сет, Крал : Сет Вклучува : Еден рамен лист, еден вграден

Почестете се со чист луксуз Со Хотелот Сигнет 300тц 2Парче Колекција На Куќишта За Перници Од Балтички Ле�

Please wait...