0
clear
  • Кембриџ Цврста Назад Правни Рампа, Широк Пресуди, 8.5 во 11 инчи, Листови, Канари
  • -20%
  • -20%
Кембриџ Цврста Назад Правни Рампа, Широк Пресуди, 8.5 во 11 инчи, Листови, Канари

Кембриџ Цврста Назад Правни Рампа, Широк Пресуди, 8.5 во 11 инчи, Листови, Канари

DEN 3.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Кембриџ Правна Подлога Со Вкочанет Грб, Широка Пресуда, 8,5 Во Х 11ин, 70 Листови, Канаринска Правна подлога е совршена за запишување белешки и потсетници. Содржи 70 владеени листови кои помагаат да се одржи ракописот усогласен. Страниците се перфорирани за лесно отстранување. Жолтата боја на хартија е лесна за гледање и читање.

Главните својства

Избор на купувачот

правната подлога е економичен избор на подлога за пишување, со висококвалитетни карактеристики...

Влошките за пишување нудат меки пастели со светло сива пресуда Тешка категорија, 16 килограми хартијата

Влошките се дизајнирани за корисници на хартија со голем волумен со различни потреби Висококвалитетна�

Please wait...