0
clear
  • Devacurl Devacare Ниско-Poo Не-Бледнее Блага Пена Шампон, Fl Оз
  • -20%
  • -20%
Devacurl Devacare Ниско-Poo Не-Бледнее Блага Пена Шампон, Fl Оз

Devacurl Devacare Ниско-Poo Не-Бледнее Блага Пена Шампон, Fl Оз

DEN 348.48

Износ
Во форма достапна за нарачката

Да имаат и да се одржи. Не-бледнее нула пена чистење. Се продава само во професионални салони. Небесен натпревар : Пена-бесплатно чистење, хидратација и одржување на бојата сите во едно! Оваа специјална мешавина од ботанички внесени антиоксиданси и навлажнувачки агенси со цитрусно масло и Витамин Ц обезбедува максимално задржување на бојата додека го одржува сјајот. Освежувачки миризлив со нане, екстракт од цитрус и восок од кора од портокал. За пржена, дехидрирана, природна, обоена и хемиски обработена коса. Доволно нежен за секојдневно користење. Не се тестираат на животни. Девакаре Ниско-Пу Повикувајќи Ги Сите Кадрици Без Бледнее Благо Чистење На Пена 32 Fl Oz.

Главните својства

Избор на купувачот

Шампон за лекување на јачина на чистологија, 8,5 унцапакет од 6 чистологија сериозна нега на боја...

Нагласената коса бара квалитетна нега Во салонот, како Што Е Шампонот СебастијанПенетрајт Како најдоба

Природно решение за враќање на влагата на сува коса под стрес и скалпгентно ја чисти хидрира и зајакнув�

Шампонот За Зачувување На Бојата Аведа е нежен шампон од растителна основа, специјално формулиран за за

Фриц исчезна со овој производ! Матричниот Биолажен Мазноотпорен Шампон е совршен за секој што сака коса

Се одликува со формула за зајакнување На Нуласулфат која ја чисти и омекнува додека ја подобрува осветл

Негување Шампон За влага ги рехидрира, враќа, навлажнува и зајакнува нормалните до груби текстури на ко�

Шампон : Шампонот За Прочистување На Чистотата Ќе ја детоксицира вашата коса, истовремено спречувајќи �

Шампон за лекување на јачина на чистологија, 8,5 унцапакет од 5 чистологија сериозна нега на боја...

Без соодветна интервенција и одржување, вашата убава коса третирана во боја може брзо да избледи Затоа �

Одржува богатство во боја Создава сјајни, мазни прамени Кератин Комплекс без Парабени Кератин Шампонот

Овој шампон за оксигенирање длабоко го чисти скалпот додека го елиминира и регулира вишокот на произво�

Шампон за заштита на бојата Apivita со сончоглед и мед за коса третирана со боја е органски, секојдневен шам

Неговиот шампон за скалпот за рн рамнотежа ја подготвува косата за третмани за губење на косата со дели�

Seleb Луксузни Gemlites Sunstone е без парабен, без пероксид, без сулфат, 100% вегански производ кој помага да се осве

Овој 100процентен чист мед и девствен реставративен шампон од кокос е одличен за целата коса, и доволно н�

За коса третирана во боја, шампонот без сулфат е задолжителен за одржување на бојата свежа Зголемете го

Изразете го вашиот уникатен стил и смела боја на коса со Славна Луксузна Вирусна Светло Розова Боја Шам�

Please wait...