0
clear
  • - ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1983 Година-Плимут Туризмо 2. Автоматски Менувач Масло Кулер
  • -20%
  • -20%
- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1983 Година-Плимут Туризмо 2. Автоматски Менувач Масло Кулер

- ЗАМЕНА НА ДЕЛОВИ за 1983 Година-Плимут Туризмо 2. Автоматски Менувач Масло Кулер

DEN 911.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

1983-1986 Плимут Туризмо 2.2 Автоматски Менувач Нафта Кулер Белешки Пренос Нафта Кулерпремиум Цевка И Перка Ладилник Светлина Должност-7 1/2 " х 12 1/2", Верификација на минимум основни простор за монтажа потребни.Транс Оил Кулерфитс Години : 1983 1984 1985 1986фитс Мотори : Атрибути На Производот : Длабочина во : 0.750 Длабочина ММ : 19.050 Опис : Пренос Нафта Кулер Висина во : 7.500 Висина Мм : 190.500 Должина во : 12.750 Должина Мм : 323.850 Мриал : Алуминиум О. Е. Замена? : Нема Перформанси Рд? : Да Печатени Нога Забелешка : Големина-7 1/2" Х 12 1/2 " Тип : Високи Перформанси Одат-Делови Доживотна Гаранција. Ги исполнува или Надминува сите барања за владини стандарди за безбедност. Оем Квалитет По Попуст Цени-висок квалитет и гарантирано ќе одговара.

Главните својства

Избор на купувачот

Ова црево за ладилник за автоматско менувач е конструирано од квалитетни метални и гумени компоненти з�

Овој директен ладилник за масло за пренос на замена одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналн�

Влезна Цевка О Висока Цврстина Флексибилна Издржлива 13621743299 Ладилник За Масло За Пренос На Истекување О

Acdelco бренд На Гм Грижа За Клиентите и Постпродажба, е глобален автомобилски производител на премиум зам�

LABLT 39220 Пренос Нафта Ладилник Линија Исклучи Постави Алатки Замена за Ford 3 / 8 1 / 2 Замена за Форд Ф150 Ф250, Ф350

Склопување На Црево За Ладилник за автоматско Транс Масло : 8796 Џип Чироки, 8792 Џип Команче, 8790 Џип Вагонер

Ова црево за ладилник за автоматско менувач е конструирано од квалитетни метални и гумени компоненти з�

Течност Кулер : Универзална 25 наредени плоча алуминиум тешки моторот пренос кулер.Минимален пад на прит

Ова црево за ладилник за автоматско менувач е конструирано од квалитетни метални и гумени компоненти з�

ДорманОе Решенија Автоматски Менувач Масло Кулер : Дорман Автоматски Менувач Масло Ладилници се квалит

2 ПАРЧИЊА 6АН x 1 / 4 NPSM пренос нафта кулер 90 степен За Banjo фитинзи 4 L60 E Напредна технологија на производство

Овој директен ладилник за масло за пренос на замена одговара на вклопувањето и функцијата на оригиналн�

Please wait...