0
clear
  • Новина На Личноста На Химаркет Смешна Престилка-Јасна И Вистинска Слика, Ремен Без Ракави, Водоотпорен Полиестер-Мускулест Човек Кујна Престилка - Домашни Материј?
  • -20%
  • -20%
Новина На Личноста На Химаркет Смешна Престилка-Јасна И Вистинска Слика, Ремен Без Ракави, Водоотпорен Полиестер-Мускулест Човек Кујна Престилка - Домашни Материј?

Новина На Личноста На Химаркет Смешна Престилка-Јасна И Вистинска Слика, Ремен Без Ракави, Водоотпорен Полиестер-Мускулест Човек

DEN 143.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Опис : неговиот прилагодлив дизајн на ременот што го прави е погоден за повеќето луѓе и е лесен за носење или полетување.Благодарение на дизајнот на секси шема, оваа престилка за готвење е привлечна и може да игра многу добар декоративен role.It изработен е од полиестерски материјал.Должината на овој производ е 80см, а ширината е 60см. Оваа престилка е погодна за кујна, ресторан, итн.Име на ставка : Престилка : Полиестер Карактеристики : Прилагодлив Ремен, Смешен, Новина Детали За Големината На Моделот : Л : 80см/31,5", В : 60см/23,62 " (Прибл.) Забелешки : поради разликата во поставувањето на светлината и екранот, бојата на предметот може да биде малку поинаква од сликите.Ве молиме дозволете мала разлика во димензиите поради различно рачно мерење.Пакетот Вклучува : 1 x Престилка неговиот прилагодлив дизајн на ременот што го прави е погоден за повеќето луѓе и е лесен за носење или полетување. Благодарение на секси дизајнот на моделот, оваа престилка за готвење е привлечна и може да игра многу добра декоративна улога. Изграден е од полиестерски материјал. Должината на овој производ е 80см, а ширината е 60см. Оваа престилка е погодна за кујна, ресторан, итн.

Главните својства

Избор на купувачот

Домаќинство Прекрасно Цртано Печатење Водоотпорна Престилка Со Џебни Карактеристики Отпорни На Масло

Каролини Богатства BB6067 APRON Велигденски Јајца Германски Овчар Престилка, Голем, разнобоен Престилка кој

Барате висококвалитетна престилка што може да ја заштити вашата облека и да ви ги олесни задачите во ку�

Големина : 70см х 67см ( )Класификација : Престилка Карактеристика : дизајн на мешавина од памукполи : мек н�

Каролини Богатства 8715АПРОНСКА Престилка Од Јастог, Голема, разнобојна Кујнска Престилка или Престилка

Каролини Богатства ББ6131АПРОН Велигденски Јајца Дакел Чоколадна Престилка, Голема, разнобојна Престилк

Ако имате какви било проблеми, ве молиме контактирајте не пред да го отворите спорот или да дадете негат

За еднократна Употреба Ракав Престилка, Боја Бела, Фда Во Согласност Не, Материјал Полиетилен, Вкупна До

[Супериорни Материјали Од Ткаенина ] Градинарската Престилка е изработена од строго избрани памучни и л

Каролини Богатства SS8433 APRON Манчестер Териер Престилка, Голем, повеќебоен Престилка кој раса специфични

Трансформирајте се во еден од помагачите на Дедо Мраз со леснотија Весел додаток на празничните носии О

Престилка со специфични растични француски булдог уметнички дела Оваа престилка е од богатството на Ка

Please wait...