0
clear
  • Студентски Ранец За Печатење виножито Прилагодлив Ремен За Рамо Училишна Торба За Девојчиња И Момчиња Водоотпорна Торба За Патување
  • -20%
  • -20%
Студентски Ранец За Печатење виножито Прилагодлив Ремен За Рамо Училишна Торба За Девојчиња И Момчиња Водоотпорна Торба За Патување

Студентски Ранец За Печатење виножито Прилагодлив Ремен За Рамо Училишна Торба За Девојчиња И Момчиња Водоотпорна Торба За Патување

DEN 2.00

Износ
Во форма достапна за нарачката

Ранецот ЏИНМУЗАО е изработен од висококвалитетен полиестерски материјал, кој е отпорен на абење, водоотпорен и не бледне лесно. Овој ранец е погоден за студентите да го користат и лесно можат да складираат ајпади, книги, канцелариски материјал и многу повеќе. Постојат прилагодливи ремени за рамо за да се исполнат различните барања за висина. Висококвалитетната употреба на патент обезбедува издржливост. Овој ранец е со големина од 17 инчи, што ги задоволува потребите на учениците и е поврзан со многу слики од виножито, што го олеснува привлекувањето внимание. Без разлика дали станува збор за училиште, работа, патување итн., тоа е многу практично. суштински информации. Материјал : 600д полиестерски ранец. Големина на производот : 11,8 инчи * 6,3 инчи * 16,9 инчи/30 см * 16 см * 43 см. Сценарио за употреба : канцеларија, патување. Содржина на пакување : 17 инчен двослоен полиестерска кеса. Инструкции за перење : Рачно перење, не избелувајте. Практичен Материјал : ранците НА ЏИНМУЗАО се цврсти, издржливи и лесни. Изработени се од мек полиестерски материјал, удобен и не избледува. Висококвалитетен патент за одлична издржливост. Моден дизајн : Со полукружен дизајн на затворање на патент и прилагодливи ремени за рамо. Едноставен и дарежлив простор за складирање, погоден за подигање и поставување предмети. Мултифункционални кеси : тие се направени од сигурни патенти и издржливи материјали. Внатрешна преграда за i Pad со стил на затворање на патент. Голем капацитет : ранецот НА ЏИНМУЗАО е лесен и лесен за носење. Не само што може да ги чува вашите книги, туку и пенкала, кабли за полнење, телефони, компјутери, полначи и многу повеќе. Применливи сценарија : канцеларија, студија, дом, патување, шопинг.

Главните својства

Избор на купувачот

поради различниот дисплеј и различната светлина, сликата може да не ја одразува вистинската боја на пре

Карактеристики : Тип На Артикал : Ранци Спецификации : Материјал : Оксфорд крпа боја : розова, виолетова, р

Дизни Алиса Во Земјата На Чудата 17" Најлонски Ранец со Целосна Големина Најлонските Ранци на дизни се по

Препорачана Возраст : 3 години И Повеќе.Димензии на ранецот : 16 "H x 12" W x 5 " D Два странични џебови се прикаче

Ремените за дишење и прилагодливи раменици го ублажуваат стресот на рамото Ткаенина : висококвалитетно

Важна Содржина На производот Тежина : 0,66 фунти Костум За Мали Деца И Деца Од Предучилишна Возраст Матери

Тип На Ставка : Ранец, Училишна Торба Употреба на ранец : општо кампување, пешачење, училишна торба 1x гума

Моден Стил Мултифункционален Платно Со Голем Капацитет Четириделна Торба 3 пакеткарактеристики : чанта

Ремените за дишење и прилагодливи раменици го ублажуваат стресот на рамото Ткаенина : висококвалитетно

Пол : Унисекс Тип на ранец : Мек ранец Тип на ставка : ранци Тип На Затворање : Патент Систем за носење : Физ

Материјал : водоотпорна полиестерска ткаенина Одделот за лаптоп во ранецот може да собере лаптоп од 15,6 �

Детали За Производот : ? Име на производот : Лило & Бод Ранец / Молив Случај / Крстот Торба ТриПарче Во Соба�

Ремените за дишење и прилагодливи раменици го ублажуваат стресот на рамото Ткаенина : висококвалитетно

Детски Ранец Слатки Букви Мода Сите Натпревар Ранец Студент Училиште Торба Опис : Совршен детски ранец �

Голем Простор И Организатор : 17 32инкс11 81инкс5.91ин Пространа главна преграда со простор за книги, папки, п�

Please wait...