0
clear
  • Рејбестос Р Професионален Барабан За Сопирачки
  • -20%
  • -20%
Рејбестос Р Професионален Барабан За Сопирачки

Рејбестос Р Професионален Барабан За Сопирачки

DEN 2047.36

Износ
Во форма достапна за нарачката

Рејбестос е светски познат во автомобилскиот резервен пазар како водечки производител на делови за сопирачки. Производите вклучуваат триење, ротори, тапани, дебеломер, склопови на центри и хидраулика, совпаѓања или надминува ое форма, вклопување и функција. Секој производ е опширно тестиран за да се осигура дека добивате висококвалитетен и сигурен производ. Кочница Тапан.

Главните својства

Избор на купувачот

Raybestos® Element ® позлатените дебеломер се револуционерна линија на дебеломер направени со 100% новопроизвед�

Raybestos® RLine Тапани беа развиени за да донесат водечка индустрија покриеност на возила кои бараат тешки пе

ТРКАЛО ЦЕНТАР СОБРАНИЕТО ПРЕДНИ ВЛОШКИ ЧЕВЛИ РОТОРИ ТАПАНИ Одговара Изберете : 20042007 НИСАН ТИТАН 20042007 НИ

Цревото за Сопирачките рејбестос е дизајнирано да ја пренесе течноста за сопирачките од главниот цилин

Рејбестос Елемент3 Цревата за Сопирачките се производи со врвен квалитет на автомобилско црево кои ги и

Raybestos® Element3 ® Каблите за Сопирачки се технички најнапредните кабли достапни во индустријата...

Новите дизајни на отворени тркала ги оставаат компонентите на сопирачките поизложени, а агресивните хе

Рејбестос Триење Подготвени Дебеломер (ФРЦ) дебеломер се дизајнирани да испорачаат безбедни перформан�

Цревото за Сопирачките рејбестос е дизајнирано да ја пренесе течноста за сопирачките од главниот цилин

Рејбестос е светски познат во автомобилскиот резервен пазар како водечки производител на делови за соп

Рејбестос е светски познат во автомобилскиот резервен пазар како водечки производител на делови за соп

Рејбестос Елемент3 производите за сопирање им даваат ново ниво на контрола и доверба на возачите...

Цилиндерот на Тркалата рејбестос е дизајниран и тестиран за да ги исполни спецификациите ЗА ОЕ за издрж

Raybestos® роторите За Изведба се специјално дизајнирани за возачи кои бараат врвни перформанси...

Raybestos® Element ® позлатените дебеломер се револуционерна линија на дебеломер направени со 100% новопроизвед�

Please wait...