0
clear
  • Трип Лајт HDMI над Мачка Продолжувач Комплет Кутија Стил Предавател Приемник За Видео Аудио До ft. ТАА
  • -20%
  • -20%
Трип Лајт HDMI над Мачка Продолжувач Комплет Кутија Стил Предавател Приемник За Видео Аудио До ft. ТАА

Трип Лајт HDMI над Мачка Продолжувач Комплет Кутија Стил Предавател Приемник За Видео Аудио До ft. ТАА

DEN 3.33

Износ
Во форма достапна за нарачката

Се протега на 1080i (60 Hz) сигнал до 200 ft. сигнал од 1080p (60 Hz) до 150 стапки. И 3Д сигнал до 125 стапки.,Поврзете до 3 б126-110 далечински повторувачи со ланецот за максимален опсег на сигнали од 700 стапки (1080и), 500 стапки (1080п) и 400 стапки (3Д),Предавателот и приемникот се поврзуваат со еден кабел Cat5e/6 (за најдобри резултати, користете кабел со Цврста жица 24 AGG Cat5e/6, Како Што Е N202-Серијата На Tripp Lite),Работи со сите оперативни системи И hdmi видео извори,Поддржува Hd резолуции до 1080p (60 hz),поддржува стерео и 7.1-канален опкружувачки звук (мулти-канален или pcm) аудио,поддржува 24-битна Вистинска Боја (8 бита по канал) и Hdcp,вградената контрола за изедначување ви овозможува да ЈА ПРИЛАГОДИТЕ сликата на локалниот Монитор,инженеринг за приклучување и играње-Нема Софтвер Или драјвери За Преземање И Инсталирање,Единиците брзо се поврзуваат со мониторите со hdmi Кабел, како што е p568-серијата на tripp lite,led диодите на прв поглед покажуваат кога единицата прима напојување и сигнал од претходната алка во ланецот,вклучен ХАРДВЕР за монтирање Ви овозможува Да Ги Инсталирате единиците на ѕид, Решетка Или столб,во согласност со ЗАКОНОТ за федерални трговски договори (taa) за набавки на gsa распоред tripp Lite 1 X 2 Hdmi Над Cat5/6 кутија за комплет за продолжување-стил предавател/Приемник за видео/аудио до 150 стапки. (45 м) ТАА Поддржува видео резолуции со висока дефиниција до 1080п (60 Hz). Поддржува стерео и 7.1-канален опкружувачки звук. Работи со сите оперативни системи и хдми видео извори. Приклучок и игра - нема софтвер или драјвери за инсталирање. Вградената контрола за изедначување ви овозможува да ја прилагодите сликата на мониторот.

Главните својства

Избор на купувачот

Помогнете во ширењето на свеста за зачувување во овие, Спаси Ја Земјата Мала Маица со цвеќиња Мало детем

Гледано : Подготвениот преголем преголем дел од бесплатното склопување со маскирни отпечатоци и џебови

Тема : Пејзаж на пејзаж : Современа продукција Тип : Галерија обвиткано со платно за трговска марка ликов

Веднаш проширете ја гардеробата на вашата малечка со оваа облека за девојчиња за девојчиња и облека за �

Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го п

Цитат За соба За перење Отстранлива Налепница За Налепници За Ѕидови Винил Уметност Домашен Декор Спец�

Комплет За Предни Топчести Споеви Компатибилен со 1996 2004 Исузу Родеопозиција : Предна Белешка : Комплет

Современ дизајн од средниот век со компактен отпечаток, оваа црна метална ламба е совршен додаток на ва�

Карактеристики : Директна замена на вашата единица.Приклучок и игра, директно вклопување, лесно installation.N

Ултрачистото, антитресено алфа стакло се спротивставува на гребнатини, штитови против отпечатоци од пр

Мултислојни подлошки за сопирачките за сопирање без бучава Процес на желба за да се елиминира периодот

Посветени сме на сите да им ги дадеме најдобрите производи за домаќинство за сите домашни потреби, со фо

HD ултра чисто заоблено стакло за i Phone 11 Pro Max / Xs Max (6,5 инчи 2019 / 2018 ослободување) е 99,99% точен екран на допир 0,

Чувајте Топло : Дебела целосна кадифен поставата, ви даде удобно искуство, нека оваа зима веќе не е ладна

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

Карактеристики : Овој Дуксер Е Стилски И Удобен.Сезона : Aut,Зимски Пол : Женски Тип На Шема : Печатена Прил�

Womenенските затегнати плетени пантолони, го насочија овој оставата, додека ги дефинираат нозете Овие тер

Уметник : ianaулијана Нансубјект : Флоралстајл : Мид век Модерен Производ Тип : Галерија обвиткано платно А

Бесплатното склопување на екипажот Хенли во мека мешавина од памук обезбедува удобност од еден вид со и

Tootsie Roll 4PK овошни миризливи меурчиња Tootsie Roll 4PK овошни миризливи меурчиња Децата ги сакаат миризливите ме

Овие удобни хеланки за породилно од облека од 24 суштества имаат еластична лента за половината и мека ко�

Овој Тим Апсолутен Дуксер Со Целосен Патент Од Антигва брзо ќе стане ваша Опрема За одење Во Синсинати Р

Нашите суперМеки килими од Облак фланелен материјал се направени со луксузна ткаена подлога и кадифена

BEBUTTON го следи трендот и се заснова на квалитет, следејќи уникатни дизајни.Направи "КУПИ" станува "Биди Ко

Фустанот за мини џемпер на бесплатното склопување е сензационален начин да додадете малку поштенски па

9х10 инчи Игри На Глувчето, Канцеларија Глувчето Крпа покрие врвот и гумена основа Издржливиот капак од т

Добар Помошник : кога ги поддржуваме нашите автомобили, јасниот поглед на двете страни на нашите автомо�

Please wait...