0
clear
  • за ФОРД Тандерберд ТИТАНИУМ ФРОСТ МЕТАЛИК И Основен Слој Автомобилска Боја Аеросол
  • -20%
  • -20%
за ФОРД Тандерберд ТИТАНИУМ ФРОСТ МЕТАЛИК И Основен Слој Автомобилска Боја Аеросол

за ФОРД Тандерберд ТИТАНИУМ ФРОСТ МЕТАЛИК И Основен Слој Автомобилска Боја Аеросол

DEN 751.84

Износ
Во форма достапна за нарачката

Боја Мојот Автоматски користи компјутерски контролирана опрема за мешање, квалитетни нијанси и врзива спакувани во лесен за употреба аеросол за вашиот проект за допир. Совршен за мали допири, карпести чипови, гребнатини или уште поголеми површини. Бојата е лесна за нанесување и брзо сушење. Содржи еден 12 мл. конзерва со основен слој уретанска боја измешана со помош на формулата ОЕ за вашиот автомобил или камион. Оваа издржлива, основна боја на палтото бара врвен слој/проѕирен слој. Боја моите автоматски 1к и 2к проѕирни палта се ОТПОРНИ НА УВ. • Одлична боја За Основно Палто во 12 оз ЕЗ спреј аеросол. • Испрскајте ја бојата на тест картичката за да видите како се совпаѓа бојата пред да аплицирате за вашето возило. * Вклучени упатства за Форд • Тандерберд. 1991. ЈХ. ТИТАНИУМ ФРОСТ МЕТАЛИК. Еден 12 мл Аеросол. Боја Тест картичка вклучени. Не прскајте боја на возилото пред да ја тестирате Бојата и техниката На Картичката за Тестирање На Бојата.

Главните својства

Избор на купувачот

Убава буква црните Ткаени нараквици се за соодветни облеки за танцување на стомакот Сребрената наракви

Уметник : anоан Портсубјект : Флоралстил : Модерен прободен вид на средниот век Тип : Галеријаобвиткано пл

Уметник : etенет ПидуксСубјект : Animals Tyle : Модерни и современи проодни типови : галерија обвиткано платно у

Спецификации : Материјал : Најлон, Спандекс Стил На Градник : Притисни Нагоре Форма На Чаша : Три Четврти�

Време е да ја поставите вашата соба со нашите свежи нови парчиња „врамени текстурирани wallидни уметност

Овие удобни хеланки за породилно од облека од 24 суштества имаат еластична лента за половината и мека ко�

Карактеристики : Директна замена на вашата единица.Приклучок и игра, директно вклопување, лесно installation.N

До вашиот секојдневен јадење игра со шик И стилски Мајкош Трпезариска Маса Земајќи знаци од модерен диз

Машина За Перење / Миење Раце Совршено е да се комбинираат со фармерки, хеланки, здолништа, шорцеви, не са

Висококвалитетен материјал, удобен и мек,Го Намалува стресот на зглобовите,го зајакнува и тонизира,го п

Веднаш проширете ја гардеробата на вашата малечка со оваа облека за девојчиња за девојчиња и облека за �

Оваа извонредна наутичка и крајбрежна платно уметност носи убавина во вашиот дом и канцеларија...

Сезона : Fall, Зима Пол : Жени Повод : Секојдневно Материјал : Полиестер Стил : Секојдневен Должина : Редовно.

Дизајни : Истегнување,лабаво вклопување, Секојдневна блуза, маичка со кратки ракави, врвови на вратот на

Бесплатното склопување на екипажот Хенли во мека мешавина од памук обезбедува удобност од еден вид со и

Посветени сме на сите да им ги дадеме најдобрите производи за домаќинство за сите домашни потреби, со фо

Современ дизајн од средниот век со компактен отпечаток, оваа црна метална ламба е совршен додаток на ва�

Ом Јакна Женска Лесна Јакна Женски Јакни Лесна Џемпер Јакна Женски Патент Руно Женски Руно Јакна Дебела

Комплетот Вклучува : 1 парчиња Долна Јакна Состојба : Ново без тагматеријал : 100% Котонтаг Бр.Препорачано S

Женски Дами Мода Обични Рамни Раб Чевли Влечки Ѕиркаат Пети Сандали Пол : Женскиупер Материјал : Материј

Гледано : Подготвениот преголем преголем дел од бесплатното склопување со маскирни отпечатоци и џебови

Оваа сезонска тема ќе биде вашето херојско парче за да го задржите во вашиот плакар цела година...

Чувајте Топло : Дебела целосна кадифен поставата, ви даде удобно искуство, нека оваа зима веќе не е ладна

Please wait...