0
clear
  • Мустад О ' Шонеси Кука - # 10 парчиња
  • -20%
  • -20%
Мустад О ' Шонеси Кука - # 10 парчиња

Мустад О ' Шонеси Кука - 10 парчиња

DEN 403.20

Износ
Во форма достапна за нарачката

Класичниот опсег На куки О ' Шонеси е совршен за тежок, риболов на дното. Таа е идеална за Конгер Јагула, Линг, Зраци или други видови длабоки води. Совршен за мамка со глави од риби, лигњи или рак. Исто така многу популарна кука за тролање за видови сини води риболов по гумени здолништа за тролање мами насочени Кон Кралската Скуша, Махи Махи, Марлин, Туна или Ваху. Доаѓа Во Црн никел, Дуратин и Бронзена завршница. 3x краткото стебло има 1x силна жица за да одговара на силните и брзи пливачи. Мустад 1x Силна О ' Шонеси Жива Мамка Кука : Мустад Класична Точка. 1x Силна Жица. 3х Кратко Стебло. Фалсификувани. Прстен. Големина : #1. Заврши : Бронза. Големина на пакетот : 10еа.

Главните својства

Избор на купувачот

ПРИЛИКИ : Нашите кошули се совршени за секојдневни прилики, како што се одмори на плажа, забави, излети, а

RMSWT10 ви дава можност да ги монтирате вашите sonicwall десктоп апарати во решетка 19" Решетката е прилагодена с

Монетите На Надекс Валани Монети Организатор За Складирање На Монети Поставени Со Гребени за Лабави Мо�

Ткаенината за брзо сушење може да се одржува удобна во текот на целиот ден Ребрестата ткаенина што се ко

Оклахома Ленд раш 1893 Номестед Барателите Брзаат Во Чироки Стрип Оклахома Територија на 16 септември 1893 Н

Овој Тренд Меѓународен Никелодеон Тинејџерски Мутант Нинџа Желки Соберете Ѕид Постер е дизајниран со �

Канзас Силуета Мандала Женски Плус Големина Маица, совршен роденденски подарок за оние родени и израсн�

Денот на вљубените нараквица празна плетенка во форма на срце црвено јаже двојка нараквица љубов споју�

Премиум дизајн ОД ЦРНА+декер Со моќност од 350 вати при врвни перформанси работи со пет брзини, вклучител�

Ви благодариме за вашиот обичај.Грижата за клиентите е наш главен приоритет.Понудата е предмет на доста

Интерпункција Бинго е брза и преполна со занитвам содржина за да ги задржи учениците заинтересирани и п

Функција : 1 Шрапнелот во форма на лак и лак е дизајниран со доволно еластичност и лесно може да се притис

Димензии Близнак : прекривка мерки 81 инчи широк x 110 инчи долга перница измери 20 инчи широк x 26 инчи Долг П�

Please wait...